Matthew Perry - Priatelia, lásky a jedna hrozná potvora
Matthew Perry - Priatelia, lásky a jedna hrozná potvora

Priatelia, lásky a jedna hrozná potvora

Kód tovaru: 9788055188058
Matthew Perry - Priatelia, lásky a jedna hrozná potvora
21,90 €
Predajná cena po zľave
Predajná cena21,90 €
Doba dodania: Titul je aktuálne vypredaný
Opýtajte sa na tento produkt

Matthew Perry - Priatelia, lásky a jedna hrozná potvora


Milovaná hviezda seriálu Priatelia nás v úprimnom, zábavnom a otvorenom životopise zavedie do zákulisia populárneho sitkomu a zdôverí sa so svojím bojom so závislosťou.

„Ahojte, volám sa Matthew, ale asi ma poznáte pod iným menom. Priatelia ma oslovujú Matty. A už som mal byť mŕtvy.“

Týmito slovami sa začína strhujúci príbeh uznávaného herca Matthewa Perryho. Jeho cesta viedla od detských snov o sláve cez závislosť až k vyliečeniu, ktoré podnietil strach zo smrti.

Matthewovi sa stali nemocnice a liečebne dočasným domovom. Predtým prežil náročné detstvo. Ako päťročný pendloval medzi rozvedenými rodičmi. V štrnástich sa vypracoval na kanadskú tenisovú hviezdu. Ako dvadsaťštyriročný získal jednu z vytúžených rolí v pilotnom diele seriálu, vtedy ešte s názvom Priatelia ako my... A potom sa to rozbehlo.

V neobyčajnom príbehu vyrozprávanom s jeho typickým humorom veľmi otvorene hovorí o rozpadnutej rodine, ktorá ho vychovala (a nechala napospas sebe samému), o túžbe po uznaní, ktorá mu priniesla slávu aj vnútornú prázdnotu. Tú nezaplnilo ani splnenie najväčších snov. Zároveň rozpráva o pokoji, za ktorý vďačí abstinencii, a o tom, ako vnímal všadeprítomnosť Priateľov. Nevynechá ani historky s hereckými kolegami či s ďalšími hviezdami, s ktorými sa počas kariéry stretol.

Detaily o knihe:

Počet strán: 328
Rozmer: 145 x 227 mm
Väzba: pevná
Jazyk: slovenský
Hmotnosť: 583 g
Rok vydania: 2023
EAN: 9788055188058
Vydavateľstvo: IKAR

Recenzie

Zatiaľ tu nie je žiadna recenzia pre tento tovar.