Johanna Basford - Začarovaný les
Johanna Basford - Začarovaný les

Johanna Basford - Začarovaný les

Kód tovaru: 9788022207478
Atramentová výprava a Kniha omaľovánok.
Omaľovánky pre dospelých.
8,90 €
Predajná cena po zľave
Predajná cena8,90 €
Doba dodania: Titul je aktuálne vypredaný
Opýtajte sa na tento produkt

Omaľovánky pre dospelých - Johanna Basford - Začarovaný les


Terapia umením, oddýchnite si uprostred hektického dňa.

Hitom tohto roku sa stali omaľovánky pre dospelých, ktoré počtom strán a spracovaním pripomínajú knihu a poniektoré rozprávajú aj zaujímavý príbeh. Predstavujú obrázkový poklad plný mágie a čarodejstva, pozývajú vás, aby ste sa zapojili do meditatívneho vymaľovávania ilustrácií, prispievajú k vnútornému pokoju, ku koncentrácii ducha, oživujú pozitívnu energiu a prinášajú pocit uvoľnenia.

Začarovaný les - Omaľovánky pre dospelých Johanna Basford - Začarovaný les Johanna Basford - Začarovaný les

V Začarovanom lese detailne nakreslené stromy a exotické tvory čakajú len na to, aby ste ich objavili a vymaľovali. Na ceste za utajeným zámkom v srdci prekliateho lesa objavíte labyrinty v papradí a kvetoch, magické domy na stromoch, ukryté zvieratá a obyvateľov lesa. Navyše musíte nájsť symboly, ktoré Vám otvoria dvere do tajuplného zámku.

Kráľovstvo zvierat, Začarovaný les a Tajomná záhrada od známych ilustrátoriek Millie Marrotta a Johanny Basfordovej sa usadili v rebríčkoch bestsellerov po celom svete. Veď k obrázkom netreba veľa slov, porozumie im akákoľvek národnosť.

Pracovná prestávka, nuda z ničnerobenia, ničím nepodložená nervozita – zamestná a osvieži vás omaľovánka, potešia farby, ktoré si namixujete vo vlastnej réžii, prípadne zaplníte prázdne strany vlastnou fantáziou.

Detaily o knihe:

Počet strán: 92
Väzba: brožovaná
Rozmer: 254 x 250 mm
Hmotnosť: 570 g
Jazyk: slovenský
EAN: 9788022207478
Rok vydania: 2015
Vydavateľstvo: Tatran

Recenzie

Zatiaľ tu nie je žiadna recenzia pre tento tovar.