Velbloudí dostihy - Spiel Des Jahres 2014
Velbloudí dostihy

Velbloudí dostihy

Kód tovaru: 8590228020291
Ktorá ťava je najrýchlejšia a ktorá najpomalšia? Tipnite si a vyhrajte kopec peňazí. Hra s ocenením Spiel Des Jahres.
25,99 €
Predajná cena po zľave
Predajná cena23,99 €
Doba dodania: Opýtajte sa na dostupnosť
Opýtajte sa na tento produkt
Popis k hre Ťavie dostihy

Ťavie dostihy - rodinná hra

Pripraviť, na štart, pozor, TERAZ! Najväčšie ťavie dostihy uprostred Sahary práve odštartovali a vy máte jedinečnú možnosť zarobiť poriadny balík peňazí. Stačí si len staviť na toho správneho „koňa“! Ale nebude to také jednoduché, stávkarov lačných po výhre je na dostihoch veľa. Ťavy sa predháňajú a do poslednej chvíle nie je isté, ktorý z nich pretne cieľovú pásku ako prvý. K úspechu budete potrebovať správny odhad, včasné rozhodovanie a samozrejme aj trochu šťastia.

Ťavie dostihy - priebeh hry

Jednoduchá rodinná hra pre 2-8 hráčov. Hráči v úlohe egyptských zbohatlíkov stávkujú na ťavu, ktorá preteky vyhrá a ktorá naopak prehrá. Nie je to jednoduché, keďže sa poradie v pretekoch veľmi rýchle mení. Ťavie dostihy sú typická rodinná hra, ale užijú si ju aj náročnejší hráči, keď si budú chcieť zahrať niečo oddychové.

Velbloudi dostihy detail

Hra obsahuje: herný plán, pyramídu, 5 tiav, 5 kociek, 40 stávkových kariet, 8 doštičiek púšte, 15 doštičiek etapových stávok, 5 doštičiek pyramídy, žetón začínajúceho hráča, 50 mincí, 20 kariet bankoviek a pravidlá v českom a slovenskom jazyku

Ťavie dostihy - hracia plocha

Hra získala ocenenie Spiel des Jahres 2014.

Recenzie

Zatiaľ tu nie je žiadna recenzia pre tento tovar.