ALBI ceruzka + Rozmotaj si jazýček
ALBI ceruzka + Rozmotaj si jazýček

ALBI ceruzka + Rozmotaj si jazýček

Kód tovaru: 8590228061867
SET ALBI kniha Rozmotaj si jazýček + pero - nechajte knihy prehovoriť.
64,99 €
Predajná cena po zľave
Predajná cena64,99 €
Doba dodania: 3 - 10 dní
Opýtajte sa na tento produkt

SET ALBI kniha + ceruzka - Rozmotaj si jazýček


Krásne a bohato ilustrovaná knižka, ktorá si už našla mnoho spokojných čitateľov obsahuje zábavné úlohy, komiksy, básničky aj chytľavé pesničky. Zábavným spôsobom rozvíja vyjadrovacie schopnosti detí a správnu výslovnosť hlások D, T, N, L, Ď, Ť, Ň, Ľ a R. Na poslednej dvojstrane nechýba veľká logopedická hra, ktorá nabáda k rozprávaniu a spontánnym reakciám dieťaťa. Kniha vznikla v spolupráci s logopedičkou a odborníčkou na špeciálnu pedagogiku. A teraz si ju môžete kúpiť spolu s elektronickou ceruzkou a potom už len rozširovať svoju zbierku kníh a hier.

Obsah balenia: hovoriace pero Albi, kniha Rozmotaj si jazýček, nabíjačka, kábel USB, sprievodca Kúzelným čítaním, 10 kusov samolepiek MP3 prehrávača, 10 kusov samolepiek ovládania hlasitosti.

Elektronická ceruzka funguje so všetkými produktmi edície Kúzelné čítanie.


Hovoriace knihy od ALBI fungujú tak, že na ich čítanie je potrebná ceruzka od ALBI. Táto ceruzka je komplatibilná zo všetkými knihami z edície Kúzelné čítanie - na čítanie kníh vám teda stačí jedna ceruzka. Ale bez ceruzky ich žiaľ prečítať neviete.

Ceruzku je možné zakúpiť ako samotná ALBI ceruzka alebo ako štartovací SET ALBI ceruzka + kniha.Doplňte si svoju zbierku o najnovšie ALBI knihyVšetky dôležité informácie o ALBI knihách.Spolu s vami sa tešíme na ďalšie ALBI novinky v kúzelnom čítaní.Príslušenstvo pre Albi ceruzku - obaly a puzdra pre albi pero


Recenzie

Zatiaľ tu nie je žiadna recenzia pre tento tovar.