Eva Hrašková - Len kým si tu
Eva Hrašková - Len kým si tu

Eva Hrašková - Len kým si tu

Kód tovaru: 9788081143694
Príbeh mladej ženy a láska vo všetkých jej podobách v knihe Len kým si tu od autorky Eva Hrašková.
8,90 €
Predajná cena po zľave
Predajná cena8,89 €
Doba dodania: 3 - 10 dní
Opýtajte sa na tento produkt

Eva Hrašková - Len kým si tu z vydavateľstva Marenčin PT


Kniha Len kým si tu od autorky Eva Hrašková opisuje životný príbeh mladej ženy a lásku vo všetkých jej podobách - láska k mužovi, k rodine, deťom a tiež láska z pohľadu muža; láska k peniazom, k sexu, ženám, ale aj k sebe samému.

Kniha je plná vyznaní, ktoré nik z nás nevysloví, pretože nemá odvahu. Často by ich chcel povedať, ale kým sa odhodlá, je už neskoro.

Michaela, mladá a úspešná žena, stráca pevnú pôdu pod nohami. Začína sa to tým, že otvorí doručený e-mail s fotkami cudzích žien v náručí jej priateľa.

Začína sa spúšťať lavína - pre nepríjemné kolegyne opúšťa milovanú prácu, rúca sa jej dlhoročný vzťah a jej zdravotný stav naberá katastrofické obrátky.

Chcela by sa vrátiť k rodine, na miesta, kde vyrastala. Počas jazdy autom jej príde zle, zastaví a náhodne stretáva lekára, ktorý sa jej snaží pomôcť. Príchod do domu starých rodičov jej vykúpenie neprináša.

Okrem rodinných problémov čelí aj atakom svojho bývalého priateľa. Odmieta snubný prsteň, ktorým ju Marek prosí o odpustenie, o chvíľu jej osud otočí zrkadlo... Kto bol záhadným odosielateľom fotiek Marekových mileniek? Čo skrýva mladý lekár Dávid pred svetom, a prečo nebol ľahostajný k osudu cudzej ženy na diaľnici? Kedy si vlastne uvedomíme, čo pre nás naši najbližší znamenajú? A prečo sú Vianoce pre Michaelu najsmutnejším sviatkom roku?

Detaily o knihe:

Počet strán: 256
Väzba: brožovaná
Rozmer: 105 x 170 mm
Hmotnosť: 210 g
Jazyk: slovenský
EAN: 9788081143694
Rok vydania: 2014
Vydavateľstvo: Marenčin PT

Recenzie

Zatiaľ tu nie je žiadna recenzia pre tento tovar.