Juraj Červenák - Oceľové žezlo (Bohatier 1)
Juraj Červenák - Oceľové žezlo (Bohatier 1)

Juraj Červenák - Oceľové žezlo (Bohatier 1)

Kód tovaru: 9788089718900
Prvý diel veľkolepej historickej fantasy z čias Kyjevského kniežatstva, kedy na pozadí vojenských výprav kniežaťa Svjatoslava vznikla legenda o udatných bohatieroch od autora Juraja Červenáka.
13,90 €
Predajná cena
Doba dodania: 3 - 10 dní
Opýtajte sa na tento produkt

Juraj Červenák - Oceľové žezlo - edícia Bohatier 1


Odľahlú dedinu na území kmeňa Muromcov prepadnú lovci otrokov. Unikne im len Iľja, miestny mrzák. Vďaka stretnutiu s tromi tajomnými pútnikmi však mladík zlomí kliatbu a zázračne sa vylieči. Plný neslýchanej sily vyrazí na cestu za pomstou a oslobodením svojich súkmeňovcov. Stopa ho vedie do povodia Volgy - Itylu, kde o moc súperia bulharský chán a obávaní mágovia z Dračej veže. Rovnakým smerom v tom čase postupuje vojsko kyjevského kniežaťa Svjatoslava. V žilách mladého vládcu koluje dobyvačná krv vikingských predkov. Osudy mladého bojovníka a ctižiadostivého vojvodcu sa čoskoro pretnú. Iľja, zvaný Muromec, sa pripojí k elitnej družine kniežacích bohatierov a zúčastní sa na najväčšej vojnovej výprave, akú tieto končiny zažili.


Chcete vedieť o autorovi Juraj Červenák viac?


Prečítajte si článok na našom blogu a dozviete sa, kto je Juraj Červenák, aké pseudonym používa vo svojom svete fantasy, aké edície napísal a mnoho ďalších zaujímavosti o jeho tvorbe.

Detaily o knihe:

Počet strán: 400
Väzba: tvrdá
Jazyk: slovenský
EAN: 9788089718900
Rok vydania: 20. apríla 2020
Vydavateľstvo: Artis Omnis

 

Recenzie

Zatiaľ tu nie je žiadna recenzia pre tento tovar.