Daniel Landa - Obvšeník
Daniel Landa - Obvšeník

Daniel Landa - Obvšeník

Kód tovaru: 9788027027309
Daniel Landa - Obvšeník
17,81 €
Predajná cena po zľave
Predajná cena17,81 €
Doba dodania: 3 - 10 dní
Opýtajte sa na tento produkt

Daniel Landa - Obvšeník


"Skúste si predstaviť, že prídete do niečo ako kôlne, ktorá je zariadená podobne ako domáci bar a je plná veľkých Maorov. Tí majú na hlavách čiapky Czech Republic a Czech team, jeden po druhom vám láskyplne klepnú čelo na čelo, nos na nos a nadšene vás vítajú lámanou češtinou. Okolo seba vidím aj veľa českých vlajok (oveľa viac ako v Česku). Hneď ako dosadnete, pristane pred vami pivo ... "

"... adoptívna dieťa môže byť vernejším synom / dcérou ako nepodarok tej údajne správnej krvi. Podľa správnosti krvi by som mal ťahať späť niekam do Baskicka a neobťažovať národ český svojou provokatívnou láskou. Ale smola, svojím duchom i dychom som Čech, milujúci svoju krajinu a svoj jazyk, teda Slovan a nejako aj Germán a Kelt. Duchovne mierim ešte ďalej, k podstate našich pôvodných koreňov, a to k Árijcom. "

Obvšeník je voľným pokračovaním autorovej prvotiny Všeník. Tentokrát ide o zápisky z Nového Zélandu, kde však, ako hovorí autor: "Na rozdiel od duchovného a asketického pobytu na Bali, bola táto exkurzia predovšetkým o stretávaní sa s dušami a dôležitom prenikaní do šerých ríši."

Detaily o knihe:

Počet strán: 152
Väzba: brožovaná
Rozmer: 147 x 210 mm
Hmotnosť: 240 g
Jazyk: český
EAN: 9788027027309
Rok vydania: 2017
Vydavateľstvo: Landa Production

Recenzie

Zatiaľ tu nie je žiadna recenzia pre tento tovar.