Kategórie

Vyberte autora

Michael Connelly - Čierny ľad nové vydanie
Michael Connelly - Čierny ľad nové vydanie

Michael Connelly - Čierny ľad nové vydanie

Kód tovaru: 9788055639123
Michael Connelly - Čierny ľad - nové vydanie.
Bežná cena12,95 €
Predajná cena po zľave
Predajná cena12,95 €
Doba dodania: 3 - 10 dní
Opýtajte sa na tento produkt
Detektív Harry Bosch má na Vianoce službu. Jeho kolega Calexico Moore zatiaľ spácha samovraždu, no k jeho samovražde pošlú ľudí z úplne iného oddelenia. Moorovu samovraždu preberá elitné oddelenie lúpeží a vrážd v spolupráci s oddelením vnútornej kontroly, ktoré ho už nejaký čas vyšetrovalo kvôli anonymnému udaniu, že pomáha dílerom novej drogy zvanej „čierny ľad".

Keďže čierny ľad sa podľa spisu vyrába v neďalekom Mexicalli na druhej strane mexicko-americkej hranice a pašuje sa cez Calexico, Boscha to zaujme natoľko, ž sa pustí po tejto stope.

Všetko nasvedčuje tomu, že naozaj išlo o samovraždu, a polícia chce prípad oficiálne uzavrieť. No súdna lekárka a Boschova príležitostná milenka pri pitve zistí, že na mŕtveho pred smrťou niekto zozadu zaútočil. Harry Bosch sa rozhodne prípad prešetriť.

Kniha Čierny ľad od autora Michael Connelly patrí k autorovým najúspešnejším dielam.

Rok 2019 je pre fanúšikov kníh od autora Michael Connelly po dlhšej dobe príjemným prekvapením. Vydavateľstvo Slovart prichádza s jeho knižnou novinkou Michael Connelly - Tichá noc, v ktorej sa Harry Bosch spoločne s detektívkou Renée Ballardovou pustia do objasňovania starej vraždy.

Okrem tejto novinky Slovart prekvapuje aj novým vydaním knihy Michael Connelly - Čierny ľad a rovnako aj knihy Michael Connelly - Temná ozvena. A podľa informácii od vydavateľstva by sa nemalo jednať o posledné novinky, takže sa nechajme prekvapiť, akú autorovu knihu ponúknu najbližšie.

Detaily o knihe:

Počet strán: 200
Väzba: pevná s prebalom
Rozmer: 130 x 210 mm
Jazyk: slovenský
EAN: 9788055639123
Rok vydania: 2019
Vydavateľstvo: Slovart

 

Recenzie

Zatiaľ tu nie je žiadna recenzia pre tento tovar.