Michael Connelly - Druhá strana
Michael Connelly - Druhá strana

Michael Connelly - Druhá strana

Kód tovaru: 9788055621944
Detektíva Harry Bosch čaká v knihe Druhá strana ťažké rozhodnutie.
11,95 €
Predajná cena po zľave
Predajná cena11,35 €
Doba dodania: 3 - 10 dní
Opýtajte sa na tento produkt

Príbeh knihy Michael Connelly - Druhá strana


Michael Connelly je jedným z najúspešnejších amerických autorov detektívok nielen vo svete, ale aj na Slovensku. Napísal viac ako 30 románov, ktoré vyšli aj v slovenskom preklade.

Harry Bosch už nie je policajný detektív. Od polície odišiel dobrovoľne, keďže jeho šéf proti nemu rozbehol disciplinárny súd. Harryho obhajca je jeho nevlastný brat Mickey Haller. Mick však zároveň zastupuje aj človeka, ktorý čelí zdanlivo nepriestrelnému obvineniu z brutálnej vraždy. Haller je presvedčený, že jeho klient je nevinný, preto sa usiluje prehovoriť Boscha, aby mu s prípadom pomohol.

Harryho čaká neľahké rozhodnutie: prejde na druhú stranu k obhajobe a pridá sa k ľuďom, proti ktorým celý život tvrdo bojoval?

Ďalšie výborné americké krimi, v ktorom sa opäť stretnú dvaja hlavní hrdinovia Connellyho príbehov Harry Bosch a Mickey Haller.


Americké krimi - TOP krimi príbehyO autorovi Michael Connelly


Americký spisovateľ Michael Connelly píše najmä detektívne romány. Preslávil sa ako duchovný otec obľúbeného hrdinu, losangeleského policajta Harryho Bosha (na jeho motív vznikol aj seriál Bosch).

Na svojom konte má viac ako 20 úspešných napínavých detektívnych príbehov, ktorých hlavným hrdinom sú Harry Bosh, Mickey Haller,Terry McCaleb, Renée Ballardová.

„Najnovšia kniha od autora Michael Connelly - Púštna hviezda

Edícia Harry Bosch


Detaily o knihe:

Originálny názov: The Crossing
Počet strán: 312
Väzba: pevná s prebalom
Rozmer: 130 x 210 mm
Jazyk: slovenský
EAN: 9788055621944
Predbežný dátum vydania: 4.5.2016
Vydavateľstvo: Slovart

Recenzie

Zatiaľ tu nie je žiadna recenzia pre tento tovar.