Kategórie

Vyberte autora

Michael Connelly - Vyhliadka
Michael Connelly - Vyhliadka

Michael Connelly - Vyhliadka

Kód tovaru: 9788080853525
Na vyhliadke na Mulholland Drive sa našla mŕtvola doktora Stanleyho Kenta s dvomi dierami po guľkách v zátylku. K prípadu povolali detektíva Harryho Boscha.
Bežná cena12,95 €
Predajná cena po zľave
Predajná cena12,95 €
Doba dodania: Titul je aktuálne vypredaný
Opýtajte sa na tento produkt

Na vyhliadke na Mulholland Drive sa našla mŕtvola doktora Stanleyho Kenta s dvomi dierami po guľkách v zátylku. K prípadu povolali detektíva Harryho Boscha, ktorý rýchlo zisťuje, že zavraždený mal prístup k rádioaktívnym látkam v takmer všetkých nemocniciach celých Los Angeles.

Vyšetrovanie celkom bežného zločinu sa rýchlo mení na niečo oveľa závažnejšie a nebezpečnejšie. Harry aj s novým partnerom, ktorý sa ešte iba zaúča do tajov profesie vyšetrovateľa vrážd, musí onedlho čeliť nielen vysokým predstaviteľom losangeleskej polície, ale aj FBI. Neostáva mu, iba sa držať svojich inštinktov a dúfať, že mu pomôžu vyriešiť zločin – a zachrániť Los Angeles pred smrteľným nebezpečenstvom.

Michael Connelly pôvodne napísal Vyhliadku (originálny názov - The Overlook) ako šestnásťdielny seriál pre The New York Times Magazine, neskôr však dielo podstatne rozšíril a prepracoval do knižného vydania.

Ďalšie napínavé detektívky od Connellyho - prípady Harryho Boscha.

Detaily o knihe:

Počet strán: 184
Rozmer: 130 x 210 x 16 mm
Hmotnosť: 267 g
Jazyk: slovenský
EAN: 9788080853525
Rok vydania: 2008
Vydavateľstvo: Slovart
 
 

Recenzie

Zatiaľ tu nie je žiadna recenzia pre tento tovar.