Michael Connelly - Vyhliadka
Michael Connelly - Vyhliadka

Michael Connelly - Vyhliadka

Kód tovaru: 9788080853525
Na vyhliadke na Mulholland Drive sa našla mŕtvola doktora Stanleyho Kenta s dvomi dierami po guľkách v zátylku. K prípadu povolali detektíva Harryho Boscha.
9,92 €
Predajná cena po zľave
Predajná cena9,39 €
Doba dodania: Titul je aktuálne vypredaný
Opýtajte sa na tento produkt

Príbeh knihy Michael Connelly - Vyhliadka


Na vyhliadke na Mulholland Drive sa našla mŕtvola doktora Stanleyho Kenta s dvomi dierami po guľkách v zátylku. K prípadu povolali detektíva Harryho Boscha, ktorý rýchlo zisťuje, že zavraždený mal prístup k rádioaktívnym látkam v takmer všetkých nemocniciach celých Los Angeles.

Vyšetrovanie celkom bežného zločinu sa rýchlo mení na niečo oveľa závažnejšie a nebezpečnejšie. Harry aj s novým partnerom, ktorý sa ešte iba zaúča do tajov profesie vyšetrovateľa vrážd, musí onedlho čeliť nielen vysokým predstaviteľom losangeleskej polície, ale aj FBI. Neostáva mu, iba sa držať svojich inštinktov a dúfať, že mu pomôžu vyriešiť zločin – a zachrániť Los Angeles pred smrteľným nebezpečenstvom.

Michael Connelly pôvodne napísal Vyhliadku (originálny názov - The Overlook) ako šestnásťdielny seriál pre The New York Times Magazine, neskôr však dielo podstatne rozšíril a prepracoval do knižného vydania.


Americké krimi - TOP krimi príbehyO autorovi Michael Connelly


Americký spisovateľ Michael Connelly píše najmä detektívne romány. Preslávil sa ako duchovný otec obľúbeného hrdinu, losangeleského policajta Harryho Bosha (na jeho motív vznikol aj seriál Bosch).

Na svojom konte má viac ako 20 úspešných napínavých detektívnych príbehov, ktorých hlavným hrdinom sú Harry Bosh, Mickey Haller,Terry McCaleb, Renée Ballardová.

„Najnovšia kniha od autora Michael Connelly - Púštna hviezda

Edícia Harry Bosch


Detaily o knihe:

Počet strán: 184
Rozmer: 130 x 210 x 16 mm
Hmotnosť: 267 g
Jazyk: slovenský
EAN: 9788080853525
Rok vydania: 2008
Vydavateľstvo: Slovart
 
 

Recenzie

Zatiaľ tu nie je žiadna recenzia pre tento tovar.