Michael Connelly - Čierny ľad nové vydanie
Michael Connelly - Čierny ľad nové vydanie

Michael Connelly - Čierny ľad nové vydanie

Kód tovaru: 9788055639123
Michael Connelly - Čierny ľad - nové vydanie.
12,95 €
Predajná cena po zľave
Predajná cena12,29 €
Doba dodania: 3 - 10 dní
Opýtajte sa na tento produkt

Príbeh knihy Michael Connelly - Čierny ľad


Detektív Harry Bosch má na Vianoce službu. Jeho kolega Calexico Moore zatiaľ spácha samovraždu, no k jeho samovražde pošlú ľudí z úplne iného oddelenia. Moorovu samovraždu preberá elitné oddelenie lúpeží a vrážd v spolupráci s oddelením vnútornej kontroly, ktoré ho už nejaký čas vyšetrovalo kvôli anonymnému udaniu, že pomáha dílerom novej drogy zvanej „čierny ľad".

Keďže čierny ľad sa podľa spisu vyrába v neďalekom Mexicalli na druhej strane mexicko-americkej hranice a pašuje sa cez Calexico, Boscha to zaujme natoľko, ž sa pustí po tejto stope.

Všetko nasvedčuje tomu, že naozaj išlo o samovraždu, a polícia chce prípad oficiálne uzavrieť. No súdna lekárka a Boschova príležitostná milenka pri pitve zistí, že na mŕtveho pred smrťou niekto zozadu zaútočil. Harry Bosch sa rozhodne prípad prešetriť.

Kniha Čierny ľad od autora Michael Connelly patrí k autorovým najúspešnejším dielam.

Rok 2019 je pre fanúšikov kníh od autora Michael Connelly po dlhšej dobe príjemným prekvapením. Vydavateľstvo Slovart prichádza s jeho knižnou novinkou Michael Connelly - Tichá noc, v ktorej sa Harry Bosch spoločne s detektívkou Renée Ballardovou pustia do objasňovania starej vraždy.

Okrem tejto novinky Slovart prekvapuje aj novým vydaním knihy Michael Connelly - Čierny ľad a rovnako aj knihy Michael Connelly - Temná ozvena. A podľa informácii od vydavateľstva by sa nemalo jednať o posledné novinky, takže sa nechajme prekvapiť, akú autorovu knihu ponúknu najbližšie.


Audioknihy od autora Michael Connelly


Kniha Čierny ľad dostupná aj ako audiokniha.

Americké krimi - TOP krimi príbehyO autorovi Michael Connelly


Americký spisovateľ Michael Connelly píše najmä detektívne romány. Preslávil sa ako duchovný otec obľúbeného hrdinu, losangeleského policajta Harryho Bosha (na jeho motív vznikol aj seriál Bosch).

Na svojom konte má viac ako 20 úspešných napínavých detektívnych príbehov, ktorých hlavným hrdinom sú Harry Bosh, Mickey Haller,Terry McCaleb, Renée Ballardová.

„Najnovšia kniha od autora Michael Connelly - Púštna hviezda

Edícia Harry Bosch


Detaily o knihe:

Počet strán: 200
Väzba: pevná s prebalom
Rozmer: 130 x 210 mm
Jazyk: slovenský
EAN: 9788055639123
Rok vydania: 2019
Vydavateľstvo: Slovart

 

Recenzie

Zatiaľ tu nie je žiadna recenzia pre tento tovar.