Michael Connelly - Strašiak
Michael Connelly - Strašiak

Michael Connelly - Strašiak

Kód tovaru: 9788080858841
Novinár Jack McEvoy tentoraz čelí novému sériovému vrahovi. Strašiak od autora Michael Connelly.
9,95 €
Predajná cena po zľave
Predajná cena9,95 €
Doba dodania: Titul je aktuálne vypredaný
Opýtajte sa na tento produkt

Príbeh knihy Michael Connelly - Strašiak


Novinár Jack McEvoy sa po dvanástich rokoch opäť stretáva s vraždiacim monštrom. Predtým musel čeliť brutálnemu sériovému vrahovi s prezývkou Básnik, ktorý pripravil o život aj jeho brata. Zanechalo mu to hlboké jazvy na duši, no zároveň aj zaujímavý príbeh človeka, ktorý prežil osudové stretnutie a môže o tom rozprávať.

Dnes je však z neho človek minulosti a stáva sa obeťou rozpočtových obmedzení - dostáva výpoveď z Los Angeles Times.

Zlosť a vzdor ho nútia odísť vo veľkom štýle a využiť posledné dni v novinách na to, aby napísal najlepší článok svojho života. Jeho šanca prichádza v podobe Alonza Winslowa - šestnásťročného dílera drog, ktorý je vo väzení po tom, ako sa priznal k vražde jednej zo svojich zákazníčok. Jediný problém je v tom, že pri podrobnejšom skúmaní toho takzvaného priznania Jack zistí, že všetko zrejme bude inak a niekde sa slobodne pohybuje nebezpečný, pedantný a veľmi opatrný vrah.

Maniak, ktorý si vďaka inteligencii a šikovnosti mohol vychutnávať svoje temné pôžitky celé roky. Zabijak, ktorého perverzným potešením je ničiť svojich nepriateľov. Táto beštia v ľudskej koži vie, že Jack sa blíži.


Americké krimi - TOP krimi príbehyO autorovi Michael Connelly


Americký spisovateľ Michael Connelly píše najmä detektívne romány. Preslávil sa ako duchovný otec obľúbeného hrdinu, losangeleského policajta Harryho Bosha (na jeho motív vznikol aj seriál Bosch).

Na svojom konte má viac ako 20 úspešných napínavých detektívnych príbehov, ktorých hlavným hrdinom sú Harry Bosh, Mickey Haller,Terry McCaleb, Renée Ballardová.

„Najnovšia kniha od autora Michael Connelly - Púštna hviezda

Edícia Harry Bosch


Detaily o knihe:

Originálny názov: The Scarecrow
Počet strán: 400
Rozmer: 130x210x35 mm
Hmotnosť: 436 g
Jazyk: slovenský
EAN: 9788080858841
Rok vydania: 2010
Vydavateľstvo: Slovart
 
 

Recenzie

Zatiaľ tu nie je žiadna recenzia pre tento tovar.