Michael Connelly - Tichá noc
Michael Connelly - Tichá noc

Michael Connelly - Tichá noc

Kód tovaru: 9788055637129
Knižná novinka Tichá noc od autora amerických krimi príbehov Michael Connelly.
12,95 €
Predajná cena po zľave
Predajná cena12,29 €
Doba dodania: 3 - 10 dní
Opýtajte sa na tento produkt

Príbeh knihy Michael Connelly - Tichá noc


Rok 2019 je pre fanúšikov kníh od autora Michael Connelly po dlhšej dobe a minuloročnej prestávke dobrým rokom. Vydavateľstvo Slovart prichádza s jeho knižnou novinkou Tichá noc, v ktorej sa Harry Bosch spoločne s detektívkou Renée Ballardovou pustia do objasňovania starej vraždy.

Okrem tejto novinky nás vydavateľstvo Slovart prekvapí aj novým vydaním knihy Michael Connelly - Čierny ľad a rovnako aj knihy Michael Connelly - Temná ozvena. A podľa informácii od vydavateľstva sa môžeme časom tešiť aj na ďalšie knihy od tohto autora amerických krimi príbehov.

V knihe Tichá noc (originálny názov Dark Sacred Night) detektív Harry Bosch pokračuje vo vyšetrovaní vraždy z roku 2009, keď zahynula dcéra Elizabeth Claytonovej, ktorá mu kedysi zachránila život.

Harry ju postupne dostal z najhoršej závislosti, spojil sa s kolegyňou Renée Ballardovou z nočnej zmeny (kniha Michael Connelly - Nočná zmena) a spoločne prezerajú staré výsluchy, aby objasnili smrť dievčaťa.

Okrem toho má aj ďalší, nový prípad, ktorý sa týka hispánskej mafie a starej vraždy. Pri vyšetrovaní mu zavraždia svedka a je možné, že gangstri sa zamerajú aj naňho. Navyše si svojskými pracovnými postupmi zavaril aj u kolegov v San Fernande.

Situácia kulminuje, keď Boscha unesie mexická mafia.


Americké krimi - TOP krimi príbehyO autorovi Michael Connelly


Americký spisovateľ Michael Connelly píše najmä detektívne romány. Preslávil sa ako duchovný otec obľúbeného hrdinu, losangeleského policajta Harryho Bosha (na jeho motív vznikol aj seriál Bosch).

Na svojom konte má viac ako 20 úspešných napínavých detektívnych príbehov, ktorých hlavným hrdinom sú Harry Bosh, Mickey Haller,Terry McCaleb, Renée Ballardová.

„Najnovšia kniha od autora Michael Connelly - Púštna hviezda

Edícia Harry Bosch


Detaily o knihe:

Počet strán: 352
Rozmer: 130 x 210 mm
Väzba: pevná s prebalom
Jazyk: slovenský
EAN: 9788055637129
Rok vydania: Máj 2019
Vydavateľstvo: Slovart

Recenzie

Zatiaľ tu nie je žiadna recenzia pre tento tovar.