Kategórie

Vyberte autora

Michael Connelly - Tichá noc
Michael Connelly - Tichá noc

Michael Connelly - Tichá noc

Kód tovaru: 9788055637129
Knižná novinka Tichá noc od autora amerických krimi príbehov Michael Connelly.
Bežná cena12,95 €
Predajná cena po zľave
Predajná cena12,95 €
Doba dodania: 3 - 10 dní
Opýtajte sa na tento produkt
Rok 2019 je pre fanúšikov kníh od autora Michael Connelly po dlhšej dobe a minuloročnej prestávke dobrým rokom. Vydavateľstvo Slovart prichádza s jeho knižnou novinkou Tichá noc, v ktorej sa Harry Bosch spoločne s detektívkou Renée Ballardovou pustia do objasňovania starej vraždy.

Okrem tejto novinky nás vydavateľstvo Slovart prekvapí aj novým vydaním knihy Michael Connelly - Čierny ľad a rovnako aj knihy Michael Connelly - Temná ozvena. A podľa informácii od vydavateľstva sa môžeme časom tešiť aj na ďalšie knihy od tohto autora amerických krimi príbehov.

V knihe Tichá noc (originálny názov Dark Sacred Night) detektív Harry Bosch pokračuje vo vyšetrovaní vraždy z roku 2009, keď zahynula dcéra Elizabeth Claytonovej, ktorá mu kedysi zachránila život.

Harry ju postupne dostal z najhoršej závislosti, spojil sa s kolegyňou Renée Ballardovou z nočnej zmeny (kniha Michael Connelly - Nočná zmena) a spoločne prezerajú staré výsluchy, aby objasnili smrť dievčaťa.

Okrem toho má aj ďalší, nový prípad, ktorý sa týka hispánskej mafie a starej vraždy. Pri vyšetrovaní mu zavraždia svedka a je možné, že gangstri sa zamerajú aj naňho. Navyše si svojskými pracovnými postupmi zavaril aj u kolegov v San Fernande.

Situácia kulminuje, keď Boscha unesie mexická mafia.

Detaily o knihe:

Počet strán: 352
Rozmer: 130 x 210 mm
Väzba: pevná s prebalom
Jazyk: slovenský
EAN: 9788055637129
Rok vydania: Máj 2019
Vydavateľstvo: Slovart

Recenzie

Zatiaľ tu nie je žiadna recenzia pre tento tovar.