Michael Connelly - Zradný mesiac
Michael Connelly - Zradný mesiac

Michael Connelly - Zradný mesiac

Kód tovaru: 9788071455998
Kniha Zradný mesiac od autora amerických krimi príbehov Michael Connelly.
8,27 €
Predajná cena po zľave
Predajná cena8,27 €
Doba dodania: Titul je aktuálne vypredaný
Opýtajte sa na tento produkt

Príbeh knihy Michael Connelly - Zradný mesiac


V príbehu Zradný mesiac (originálny názov Void Moon) sa hlavná hrdinka Cassie Black po svojom prepustení z väzenia rozhodne začať nový život v Los Angeles. Pracuje v predajni áut Hollywood Porshe.

Do väzenia sa dostala asi pred šiestimi rokmi za lúpeže v prominentných hoteloch v Las Vegas, kde spolu so svojím partnerom a milencom Maxom Freelingom okrádali hráčov, ktorí v kasínach vyhrali veľké sumy peňazí. Max pri jednej akcii zahynie a tehotná Cassie putuje do väzenia, kde si odpykáva svoj trest. Dievčatko, ktoré porodila je odovzdané na adopciu.

Po prepustení na podmienku sa usadí v Los Angeles v blízkosti svojej dcéry, ktorú chodí tajne pozorovať. Všetko sa zmení, keď jedného dňa Cassie zistí, že Shawovci chcú predať svoj dom v L. A. a plánujú sa presťahovať do Európy.

Zradný mesiac je jedna z najlepších detektívok z pera Michaela Connellyho - v našom hodnotení jej patrí prvé miesto v TOP 5 kníh od autora Michael Connelly.


Americké krimi - TOP krimi príbehyO autorovi Michael Connelly


Americký spisovateľ Michael Connelly píše najmä detektívne romány. Preslávil sa ako duchovný otec obľúbeného hrdinu, losangeleského policajta Harryho Bosha (na jeho motív vznikol aj seriál Bosch).

Na svojom konte má viac ako 20 úspešných napínavých detektívnych príbehov, ktorých hlavným hrdinom sú Harry Bosh, Mickey Haller,Terry McCaleb, Renée Ballardová.

„Najnovšia kniha od autora Michael Connelly - Púštna hviezda

Edícia Harry Bosch


Detaily o knihe:

Počet strán: 288
Rozmer: 130 x 210 mm
Väzba: pevná s prebalom
Hmotnosť: 344 g
Jazyk: slovenský
EAN: 9788071455998
Rok vydania: 2002
Vydavateľstvo: Slovart

Recenzie

Zatiaľ tu nie je žiadna recenzia pre tento tovar.