Michael Connelly - Dve tváre pravdy
Michael Connelly - Dve tváre pravdy

Michael Connelly - Dve tváre pravdy

Kód tovaru: 9788055633930
Detektívka Dve tváre pravdy od autora amerických krimi príbehov Michael Connelly.
12,95 €
Predajná cena po zľave
Predajná cena12,29 €
Doba dodania: 3 - 10 dní
Opýtajte sa na tento produkt

Príbeh knihy Michael Connelly - Dve tváre pravdy


V knihe Dve tváre pravdy (originálny názov Two Kinds Of Truth) od autora amerických detektívok Michael Connelly detektív Harry Bosch stále pracuje v San Fernande.

Jeho novým prípadom je vyšetriť lúpežnú vraždu magistra a jeho syna vo vykradnutej lekárni. Zdá sa, že lúpež niekto nafingoval a vraždilo sa na objednávku.

Vyšetrovanie Harryho zavedie na úplne novú drogovú scénu a oboznámi ho s novou drogovou epidémiou, keď ročne zomierajú tisíce Američanov na užívanie syntetických opiátov farmaceutických koncernov.

Bosch zároveň rieši aj prípad sériového násilníka a vraha, ktorého kedysi dostal za mreže, no časom sa zmenili vyšetrovacie postupy a vzorka DNA teraz usvedčila z vraždy iného človeka.

Spolu s Hallerom (známy z kníh Advokát zo zadného sedadla, Druhá strana, Bohovia viny ) musia usvedčiť pôvodného páchateľa aj s jeho novými komplicmi a dopracovať sa k druhej tvári pravdy, ktorá môže človeka zničiť.


Americké krimi - TOP krimi príbehyO autorovi Michael Connelly


Americký spisovateľ Michael Connelly píše najmä detektívne romány. Preslávil sa ako duchovný otec obľúbeného hrdinu, losangeleského policajta Harryho Bosha (na jeho motív vznikol aj seriál Bosch).

Na svojom konte má viac ako 20 úspešných napínavých detektívnych príbehov, ktorých hlavným hrdinom sú Harry Bosh, Mickey Haller,Terry McCaleb, Renée Ballardová.

„Najnovšia kniha od autora Michael Connelly - Púštna hviezda

Edícia Harry Bosch


Detaily o knihe:

Počet strán: 416
Väzba: Pevná s prebalom
Rozmer: 130 x 210 mm
Jazyk: slovenský
EAN: 9788055633930
Rok vydania: máj 2018
Vydavateľstvo: Slovart

 

Recenzie

Zatiaľ tu nie je žiadna recenzia pre tento tovar.