Michael Connelly - Stratené svetlo
Michael Connelly - Stratené svetlo

Michael Connelly - Stratené svetlo

Kód tovaru: 9788071458920
Kniha Stratené svetlo (Lost light) od autora Michael Connelly prinúti Harryho Boscha opäť vyšetrovať.
8,27 €
Predajná cena po zľave
Predajná cena7,85 €
Doba dodania: Titul je aktuálne vypredaný
Opýtajte sa na tento produkt

Príbeh knihy Michael Connelly - Stratené svetlo


Každý občas potrebuje nájsť to svetlo na konci tunela. Presvedčí sa o tom aj detektív Harry Bosch v knihe Stratené svetlo (originálny názov knihy Lost Light). Ten po poslednom prípade v knihe Mesto kostí odchádza na zaslúžený dôchodok.

Tušil však, že policajná práca ho len tak nepustí, zobral si stoh spisov s nevyriešenými prípadmi. K jednému z nich sa po niekoľkých mesiacoch ničnerobenia rozhodol vrátiť, pretože ho o to nepriamo požiadal kolega.

V prípade išlo o mladú ženu z hollywoodskej produkčnej firmy, ktorú zavraždili tesne pred lúpežným prepadom počas nakrúcania filmu o lúpežnom prepade.

Bosch prípad vyšetroval len pár dní, po prepade (jedného z nikdy neodhalených lúpežníkov dokonca zasiahol streľbou) mu prípad odobrali a pridelili kolegovi Lawtonovi Crossovi z oddelenia lúpeží a vrážd. Harry sa s vervou pustí do sledovania štyri roky starých stôp, ktoré ho nečakane zavedú k agentke FBI, ktorá zmizla tesne po tom, ako sa okrajovo zaplietla do prípadu.


Americké krimi - TOP krimi príbehyO autorovi Michael Connelly


Americký spisovateľ Michael Connelly píše najmä detektívne romány. Preslávil sa ako duchovný otec obľúbeného hrdinu, losangeleského policajta Harryho Bosha (na jeho motív vznikol aj seriál Bosch).

Na svojom konte má viac ako 20 úspešných napínavých detektívnych príbehov, ktorých hlavným hrdinom sú Harry Bosh, Mickey Haller,Terry McCaleb, Renée Ballardová.

„Najnovšia kniha od autora Michael Connelly - Púštna hviezda

Edícia Harry Bosch


Detaily o knihe:

Počet strán: 284
Väzba: pevná s prebalom
Rozmer: 130 x 210 mm
Jazyk: slovenský
EAN: 9788071458920
Rok vydania: 2004
Vydavateľstvo: Slovart

Recenzie

Zatiaľ tu nie je žiadna recenzia pre tento tovar.