Michael Connelly - Úžiny
Michael Connelly - Úžiny

Michael Connelly - Úžiny

Kód tovaru: 9788071459323
Kniha Úžiny od autora Michael Connelly - hra s nervami čitateľa.
8,27 €
Predajná cena po zľave
Predajná cena7,85 €
Doba dodania: Titul je aktuálne vypredaný
Opýtajte sa na tento produkt

Príbeh knihy Michael Connelly - Úžiny


Kniha Úžiny od autora detektívnych príbehov Michael Connelly je hra s nervami čitateľa. Strhujúci dej vám nedovolí vstať a uvariť si čaj. Alebo je to strach, ktorý budete pri čítaní pociťovať?

Každopádne kniha Úžiny je napínavá detektívka a jedna z najlepších autorových kníh - v našom rebríčku TOP 5 od autora Michael Connelly sa umiestnila na piatom mieste.

Ďalší policajt spáchal samovraždu. Niečo vám to pripomína? Áno, podobná situácia už bola v knihe Básnik smrti (originálny názov The Poet). Ale vraha predsa chytili... Alebo nie?

Obeťou sa tentoraz stáva vyšetrovateľ Terry McCalleb a hrozí, že podozrenie padne na jeho manželku Gracielu. Tá si na pomoc privolá známeho vyšetrovateľa Harryho Boscha. Harry začne prípad vyšetrovať a rýchlo sa dostane na stopu, ktorá ho privedie až k FBI. Aj oni vyšetrujú rovnaký prípad, ale z opačného konca.

Na svetlo sveta sa totiž znova vynoril slávny vrah policajtov s prezývkou Básnik, pôvodným povolaním vysokopostavený agent FBI. Koho si vezme na mušku tentoraz?


Americké krimi - TOP krimi príbehyO autorovi Michael Connelly


Americký spisovateľ Michael Connelly píše najmä detektívne romány. Preslávil sa ako duchovný otec obľúbeného hrdinu, losangeleského policajta Harryho Bosha (na jeho motív vznikol aj seriál Bosch).

Na svojom konte má viac ako 20 úspešných napínavých detektívnych príbehov, ktorých hlavným hrdinom sú Harry Bosh, Mickey Haller,Terry McCaleb, Renée Ballardová.

„Najnovšia kniha od autora Michael Connelly - Púštna hviezda

Edícia Harry Bosch


Detaily o knihe:

Počet strán: 300
Rozmer: 130 x 210 mm
Väzba: pevná s prebalom
Hmotnosť: 399 g
Jazyk: slovenský
EAN: 9788071459323
Rok vydania: 2004
Vydavateľstvo: Slovart

 

Recenzie

Zatiaľ tu nie je žiadna recenzia pre tento tovar.