Mackenzie Peterson - Případ dobře vychlazené pomsty
Mackenzie Peterson - Případ dobře vychlazené pomsty

Mackenzie Peterson - Případ dobře vychlazené pomsty

Kód tovaru: 9788072177325
Európa roku 1911 - rozdelená a znepriatelené politickými spormi veľmocí - vrie v predtuche hroziaceho vojnového konfliktu. Politika nakoniec dostihne aj Holmesa v jeho vidieckom azyle a v jej pätách aj starý priateľ doktor Watson.
10,37 €
Predajná cena po zľave
Predajná cena9,99 €
Doba dodania: Titul je aktuálne vypredaný
Opýtajte sa na tento produkt

Európa roku 1911 - rozdelená a znepriatelené politickými spormi veľmocí - vrie v predtuche hroziaceho vojnového konfliktu.

Politika nakoniec dostihne aj Holmesa v jeho vidieckom azyle a v jej pätách aj starý priateľ doktor Watson. Obaja sa totiž na príhovor Mycrofta Holmesa majú pustiť do vyšetrovania prípadov vraždy mocného priemyselníka a únosu synovca britského monarchu, ktoré spolu podľa všetkého nebezpečne súvisia.

Legendárny detektív sa znovu vydáva na cestu - tentoraz cez talianske Benátky do kulís starého hradu uprostred škótskych planín.

Zažije počas nej dobrodružstvo, ktorého by sa na prahu šesťdesiatky zrejme nenazdal. Dobrodružstvo, ktoré ho takmer pripraví o celoživotného priateľa. Dobrodružstvo, ktoré ho postaví pred kľúčové otázky: Kto má záujem na vyvolanie svetovej vojny? Nesúvisí celý prípad s postavou, prostredníctvom ktorej Holmesa dostihuje vlastná minulosť?

Detaily o knihe:

Počet strán: 208
Rozmer: 150 x 218 x 20 mm
Hmotnosť: 353 g
Jazyk: český
EAN: 9788072177325
Rok vydania: 2010
Vydavateľstvo: JOTA
 
 

Recenzie

Zatiaľ tu nie je žiadna recenzia pre tento tovar.