Eckhart Tolle - Nová zem
Eckhart Tolle - Nová zem

Eckhart Tolle - Nová zem

Kód tovaru: 9788055121055
Eckhart Tolle v Novej zemi ďalej rozvíja svoje posolstvo, aby ukázal, že transformácia nášho súčasného stavu vedomia má zásadný význam nielen pre osobné šťastie človeka, ale predstavuje aj spôsob, ako skoncovať s konfliktmi a utrpením.
10,00 €
Predajná cena po zľave
Predajná cena10,00 €
Doba dodania: Titul je aktuálne vypredaný
Opýtajte sa na tento produkt
Pôvodné vydanie knihy Nová Zem je momentálne vypredané, nové vydanie nájdete na tomto odkaze - Eckhart Tolle - Nová Zem.

Eckhart Tolle knihou Sila prítomného okamihu inšpiroval milióny čitateľov a pomohol objaviť slobodu a radosť v prítomnosti.

V Novej zemi ďalej rozvíja svoje posolstvo, aby ukázal, že transformácia nášho súčasného stavu vedomia má zásadný význam nielen pre osobné šťastie človeka, ale predstavuje aj spôsob, ako skoncovať s konfliktmi a utrpením.

Tolle podrobne opisuje, ako ego spúšťa poruchy, ktoré potom vyústia do negatívnych emocionálnych prejavov, a ako sa možno z takéhoto mentálneho stavu duchovne prebudiť a začať zmysluplne žiť.

Hlboké, no pritom jednoduché učenie Eckharta Tolleho pomohlo nespočetnému množstvu ľudí na celom svete nájsť vnútorný mier a začať žiť zmysluplnejší život. Jadro učenia tvorí premena vedomia, čiže duchovné prebudenie, ktoré Tolle považuje za ďalší stupeň evolúcie ľudstva.

Overte si dostupnosť titulu, informujte sa mailom na Táto e-mailová adresa je chránená pred spamovacími robotmi. Na jej zobrazenie potrebujete mať nainštalovaný JavaScript.

Detaily o knihe:

Počet strán: 216
Rozmer: 133 x 207 x 20 mm
Hmotnosť: 276 g
Jazyk: slovenský
EAN: 9788055121055
Rok vydania: 2012
Vydavateľstvo: IKAR

Recenzie

Zatiaľ tu nie je žiadna recenzia pre tento tovar.