Emil Páleš - Sedem archanjelov
Emil Páleš - Sedem archanjelov

Emil Páleš - Sedem archanjelov

Kód tovaru: 9788096804566
Overte si dostupnosť titulu Emil Páleš - Sedem archanjelov mailom na info@auraknihy.sk alebo do kontaktného formuláru.
15,00 €
Predajná cena po zľave
Predajná cena14,00 €
Doba dodania: Titul je aktuálne vypredaný
Opýtajte sa na tento produkt

V čase, keď sa aj vysokí cirkevní hodnostári prestávajú tajiť tým, že v anjelov už neveria, zažívame prekvapivý obrat: vedecké bádanie nás privádza k dôkazom, že stredoveká náuka o anjeloch mala predsa pravdu.

Tvorivé osobnosti v dejinách čerpajú inšpiráciu z tajomných hlbín duše – a zachytávajú rovnaké estetické, filozofické, náboženské a štátnické impulzy v rovnakom čase po celej zemi.

Bez ohľadu na to, či sú to ateisti, kresťania alebo indiáni, podávajú správu o rovnakých alebo podobných vnútorných zjaveniach. Tieto zjavenia zodpovedajú tradičným pravzorom, anjelom a božstvám, a v dejinách sa striedajú v cyklickom časovom poriadku, ktorý bol známy ešte stredovekým kresťanským a arabským učencom a pochádza z pokladu babylonskej chrámovej múdrosti.

Záver bratislavského matematika a sofiológa RNDr. Emila Páleša, CSc. je jednoznačný: angelológia nebola špekuláciou!

Vyplýva to z viac ako pätnásťročného komplexného výskumu vĺn tvorivosti v dejinách pomocou exaktných metód matematickej štatistiky. Odborní oponenti stratili reč a cirkev je v rozpakoch. Odveká múdrosť vzlietla z vlastného popola omladená a jasnejšia než kedykoľvek predtým.

O dostupnosti titulu sa prosím informujte mailom na Táto e-mailová adresa je chránená pred spamovacími robotmi. Na jej zobrazenie potrebujete mať nainštalovaný JavaScript.

Detaily o knihe:

Počet strán: 144
Rozmer: 195 x 130 mm
Hmotnosť: 364 g
Jazyk: slovenský
EAN: 9788096804566
Rok vydania: 2007
Vydavateľstvo: Sophia
 
 

Recenzie

Zatiaľ tu nie je žiadna recenzia pre tento tovar.