Brandon Bays - Cesta
Brandon Bays - Cesta

Brandon Bays - Cesta

Kód tovaru: 9788081092176
Keď Brandon Bays našli veľký nádor, vydala sa na výnimočnú cestu skúmania svojho tela a duše. Rozhodla sa odložiť operáciu a pokúsiť sa vyliečiť prirodzenou cestou.
8,99 €
Predajná cena po zľave
Predajná cena7,99 €
Doba dodania: Titul je aktuálne vypredaný
Opýtajte sa na tento produkt

Autorke knihy Brandon Bays našli veľký nádor. Ona sa však rozhodla zrušiť operáciu a vydala na výnimočnú cestu skúmania svojho tela a duše. Rozhodla sa pokúsiť sa vyliečiť prirodzenou cestou. Do siedmich týždňov jej nádor zmizol.

Brandon využila svoje vedomosti z oblasti liečiteľstva a vydala sa ešte ďalej – hlboko do vlastnej duše, k svojej podstate, kde sa skrýva nekonečná múdrosť a schopnosť tela liečiť.

Na základe vlastných skúseností potom zostavila návod na zistenie príčin psychických či fyzických problémov a postup ich následného prirodzeného liečenia. Vo svetovom bestselleri Cesta odhaľuje Brandon celý tento príbeh, vďaka čomu čitateľ lepšie porozumie podstate jej terapie.

Súčasťou knihy sú aj pracovné listy k praktizovaniu jednotlivých procesov Cesty, ktoré pomáhajú ľuďom na celom svete pri liečení rôznych druhov problémov.

Detaily o knihe:

Počet strán: 200
Rozmer: 146 x 207 x 18 mm
Hmotnosť: 267 g
Jazyk: slovenský
EAN: 9788081092176
Rok vydania: 2013
Vydavateľstvo: Eastone Books

Recenzie

Zatiaľ tu nie je žiadna recenzia pre tento tovar.