Mark Anthony - Nelúčime sa navždy
Mark Anthony - Nelúčime sa navždy

Mark Anthony - Nelúčime sa navždy

Kód tovaru: 9788055131160
Mark Anthony - Nelúčime sa navždy
9,90 €
Predajná cena po zľave
Predajná cena9,90 €
Doba dodania: Titul je aktuálne vypredaný
Opýtajte sa na tento produkt

Mark Anthony - Nelúčime sa navždy


Duchovia k nám prichádzajú keď sme smutný a pomáhajú nám v žiali. Niekedy sa však zdá, že práve duchovia putujúci k druhému brehu potrebujú našu pomoc na ceste za svetlom. Táto záchrana duchov sa týka tých duchovných bytostí, ktoré sa ešte neoslobodili od hmotného sveta a zdržujú sa v ňom ďalej.

Ak sa nám podarí pomôcť nášmu blízkemu, ktorý uviazol medzi dvoma svetmi, je to veľmi dobrý pocit pre nás i pre ducha odchádzajúceho na druhý breh.

Keď stratíme milovaného človeka, všetci trpíme a hľadáme pomoc, aby sme smútok prekonali. Táto práca nás prevedie obdobím žiaľu a nadchne nás dôkazmi o živote po telesnej smrti. Navyše nás naučí rozpoznávať znamenia od našich drahých z duchovného sveta, dokonca nadviazať s nimi spojenie.

Podmanivá, utešujúca kniha pre všetkých bez ohľadu na svetonázor či náboženské presvedčenie prináša neuveriteľné, ale pravdivé príbehy o kontaktoch s duchmi zosnulých a ich posolstve odpúšťania, vďaky a zmierenia.

Ponúka trvalé uzdravenie zo žiaľu posolstvami nádeje z druhého brehu života.

Ďalšia kniha Mark Anthony - Dôkazy večnosti je súhrn autorových výsledkov a dlhoročných skúseností, vedomostí a štúdia v oblasti posmrtného života - nájdete ju v našej ponuke.

Detaily o knihe:

Počet strán: 208
Rozmer: 131 x 206 x 20 mm
Hmotnosť: 268 g
Jazyk: slovenský
EAN: 9788055131160
Rok vydania: 2012
Vydavateľstvo: IKAR

Recenzie

Zatiaľ tu nie je žiadna recenzia pre tento tovar.