Anita Moorjani - Umrieť a nájsť samú seba
Anita Moorjani - Umrieť a nájsť samú seba

Anita Moorjani - Umrieť a nájsť samú seba

Kód tovaru: 9788081092138
Moja cesta od rakoviny a klinickej smrti až po úplné vyliečenie.
8,99 €
Predajná cena po zľave
Predajná cena8,89 €
Doba dodania: Titul je aktuálne vypredaný
Opýtajte sa na tento produkt

Anita Moorjani - Umrieť a nájsť samú seba


Anita Moorjani štyri roky trpela rakovinou, až kým jej napokon 2. februára 2006 orgány v zoslabnutom tele vypovedali službu a podľa lekárov bola klinicky mŕtva. Ocitla sa na druhom svete, kde za celých dvadsaťštyri hodín pochopila dôvod vzniku jej choroby, hlbší zmysel svojho bytia, ale i to, ako funguje jeho prepojenie so životom po smrti.

Mala možnosť rozhodnúť sa, či zostane, alebo sa vráti späť. Rozhodla sa vrátiť a 9. marca 2006, päť týždňov po prijatí do nemocnice, kde zažila klinickú smrť, ju prepustili domov. Bola úplne vyliečená, po rakovine s metastázami v kostnej dreni a všetkých orgánoch nebolo ani stopy. Lekári to považovali za nemožné. Opakovanými vyšetreniami sa snažili dokázať, že majú pravdu, ale Anita je dodnes zdravá, cestuje po svete a prednáša.

V tomto neuveriteľne silnom a inšpiratívnom skutočnom príbehu vám autorka rozpovie, ako prežila svoje detstvo, začala profesionálnu kariéru, zamilovala sa, vydala, ochorela na nevyliečiteľnú chorobu a prežila svoju smrť, vďaka čomu pochopila život a zmysel našej existencie na tejto planéte.
Jej fenomenálne vyliečenie stále fascinuje odborníkov aj laikov. Anita však vraví, že je prirodzeným vyústením jej poznania, o ktoré sa s čitateľmi na celom svete podelila v tejto knihe.

Detaily o knihe:

Počet strán: 200
Rozmer: 145 × 207 mm 
Hmotnosť: 270 g
Jazyk: slovenský
EAN: 9788081092138
Rok vydania: 2013

Vydavateľstvo: Eastone Books

Recenzie

Zatiaľ tu nie je žiadna recenzia pre tento tovar.