Suzanne Collinsová - Hry o život - trilógia, 2. vydanie_product
Suzanne Collinsová - Hry o život - trilógia, 2. vydanie

Suzanne Collinsová - Hry o život - trilógia

Kód tovaru: 9788055141671
Trilógia plná napätia, intríg ale aj lásky. Aj keď sa dej odohráva v budúcnosti, ide o odveký zápas dobra proti zlu. Suzanne Collinsová - Hry o život - trilógia
19,90 €
Predajná cena po zľave
Predajná cena18,88 €
Doba dodania: Titul je aktuálne vypredaný
Opýtajte sa na tento produkt

Suzanne Collinsová - Hry o život - trilógia


Severná Amerika je zničená a na jej troskách je vybudovaný Panem. Ovláda ho bohaté sídlo a okolo neho je podrobených dvanásť obvodov. Raz do roka sa musia zúčastniť chlapec a dievča z každého obvodu dôležitého zápasu.

Ide o boj na život a na smrť.

Medzi vybraných sa aj dobrovoľne ocitne šestnásťročná Katniss Everdeenová, odhodlaná za každú cenu prežiť. Aj víťazstvo však môže mať trpkú príchuť, oslavné turné po jednotlivých obvodoch sa zmení na krutú skúšku ohňom.

Symbolom odporu proti Sídlu sa stáva drozdajka, vtáčik, ktorého nosí Katniss na hrudi v podobe zlatej brošne. Obe znepriatelené strany ju preto vnímajú ako živý symbol rebélie a zamýšľajú využiť ju v mocenskom súboji.

Okrem toho sa Katniss až zúfalo nevyzná vo vlastných citoch, najradšej by sa rozdvojila, lebo vie, že obaja jej nápadníci, Peeta aj Gale, by si jej lásku zaslúžili.

Hry o život sú trilógiou plnou napätia, zákulisných intríg, ale aj lásky. Hoci sa dej odohráva v budúcnosti, stále ide o odveký zápas dobra proti zlu.


Nové vydanie Suzanne Collinsová - Hry o život - trilógia


Detaily o knihe:

Počet strán: 640
Rozmer: 145 x 234 mm
Jazyk: slovenský
EAN: 9788055141671
Rok vydania: 2013
Vydavateľstvo: IKAR

Recenzie

Zatiaľ tu nie je žiadna recenzia pre tento tovar.