Ako som sa ocitol v Botswane
Ako som sa ocitol v Botswane

Ako som sa ocitol v Botswane

Kód tovaru: 9788097374808
Ako som sa ocitol v Botswane - Mala to byť jednoduchá cesta za poznávaním, s vyhliadkovými jazdami za exotickými zvieratami, ich sledovanie z bezpečnej vzdialenosti...
18,60 €
Predajná cena po zľave
Predajná cena17,80 €
Doba dodania: 3 - 10 dní
Opýtajte sa na tento produkt

Richard Gazi - Ako som sa ocitol v Botswane


Botswana je cestovateľský sen. O tom, čo sme zažívali, aké prekvapenia nás čakali, zábavné aj dobrodružné príbehy. To všetko a ešte veľa krásnych fotiek nájdete v knihe, ktorú som rok a pol písal, potom na ňu rok hľadal vydavateľa a financie.

Spoznajte Botswanu z pohľadu fotografa, cestovateľa a trochu aj dobrodruha. Preneste sa na chvíľu do Afriky aj Vy a nechajte sa unášať pútavým rozprávaním.

Mala to byť jednoduchá cesta za poznávaním, s vyhliadkovými jazdami za exotickými zvieratami, ich sledovanie z bezpečnej vzdialenosti... V podstate bezstarostná dovolenka. No... nebola. Ako to už býva, niečo celkom nevyšlo, niečo sa nepodarilo a niekedy to bolo aj úplne inak. Ale mnoho vecí zase vyšlo výborne a občas dokonca lepšie, ako sme mali naplánované.

Prečítajte si zábavné aj napínavé príhody a vcíťte sa na chvíľu do príbehu. Zažijete veselé aj nebezpečné situácie z bezpečia kabíny auta aj nechránení vonku vo voľnej prírode, kde platia zákony džungle a prežije ten silnejší (alebo prešibanejší).

Pozrite si pekné fotky a kochajte sa krásou divej botswanskej prírody, ako som ju videl ja. Pozrite si zblízka známe aj menej známe africké zvieratá, pestrofarebné vtáky aj domorodých obyvateľov.

Detaily o knihe:

Počet strán:128
Rozmery: formát A4
Väzba: tvrdá
Hmotnosť: 850 g
Jazyk: slovenský
Rok vydania: 2020
EAN: 9788097374808
Vydavateľstvo: ArisCom, s.r.o.

Recenzie

Zatiaľ tu nie je žiadna recenzia pre tento tovar.