Napoleon Hill - Mysli a zbohatni
Napoleon Hill - Mysli a zbohatni

Napoleon Hill - Mysli a zbohatni

Kód tovaru: 9788081092602
Mysli a zbohatni je jednou z najpredávanejších kníh všetkých dôb a je považovaná za absolútny základ všetkých teórií, učení, štúdií, statí, publikácií a kníh na tému úspechu.
11,99 €
Predajná cena po zľave
Predajná cena11,99 €
Doba dodania: 3 - 10 dní
Opýtajte sa na tento produkt

Napoleon Hill - Mysli a zbohatni


Mysli a zbohatni od autora Napoleon Hill je jednou z najpredávanejších kníh všetkých dôb a je považovaná za absolútny základ všetkých teórií, učení, štúdií, statí, publikácií a kníh na tému úspechu a bohatstva.

V tejto knihe nájdete tajomstvo, ako zarábať peniaze. Môže to zmeniť váš život.

Zahrňuje múdrosť, ku ktorej dospeli bohatí a úspešní ľudia.

Ukáže vám nie len čo robiť, ale aj ako to robiť. Pokiaľ sa naučíte uplatňovať jednoduché základné techniky, ovládnete tajomstvo pravého a trvalého úspechu.

Vznikala vyše dvadsať rokov, počas ktorých sa jej autor zhováral, pozoroval a analyzoval správanie a premýšľanie najbohatších a najúspešnejších mužov tej doby, medzi ktorými boli vynálezcovia Thomas Edison a Alexander Graham Bell, zakladatelia spoločností George Eastman (Kodak), Henry Ford (Ford Motor Company), americkí prezidenti Theodore Roosevelt a William H. Taft, industrialisti a filantropi Andrew Carnegie a John D. Rockefeller, Sr., majiteľ oceliarní Charles M. Schwab, zakladateľ siete obchodných domov F.W. Woolworth a mnohí ďalší.

Detaily o knihe:

Počet strán: 280
Rozmer: 144 x 208 mm
Väzba: brožovaná
Hmotnosť: 360 g
Jazyk: slovenský
EAN: 9788081092602
Rok vydania: 2014
Vydavateľstvo: EASTONE BOOKS

Napoleon Hill - Mysli a zbohatni - obálka

 

 

Recenzie

Zatiaľ tu nie je žiadna recenzia pre tento tovar.