Robert Kiyosaki - Zvýšte svoje finančné IQ
Robert Kiyosaki - Zvýšte svoje finančné IQ

Robert Kiyosaki - Zvýšte svoje finančné IQ

Kód tovaru: 9788089199884
V dnešných časoch je finančná inteligencia dôležitejšia ako kedykoľvek predtým. Vo svete finančného víru je vaším najlepším aktívom vaše finančné IQ.
9,95 €
Predajná cena po zľave
Predajná cena9,50 €
Doba dodania: Titul je aktuálne vypredaný
Opýtajte sa na tento produkt

Ďalšia kniha od autora Robert Kiyosaki, ktorý je autorom bestselleru Bohatý otec, chudobný otec.

Po celom svete sa zdvihla vlna protestov, a predsa sa z knihy stal medzinárodný bestseller a patrí medzi tituly najdlhšie sa držiace na vrchole rebríčka listu The New York Times.

Bohatý otec, chudobný otec nie je kniha o nehnuteľnostiach. Ale o význame vzdelania v oblasti financií.

Kniha Bohatý otec, chudobný otec bola napísaná preto, aby pripravila vás i vašich blízkych na finančný vír, ktorý Robertov bohatý otec predvídal. V tejto dobe, deď domy stratili svoju hodnotu alebo boli zabavené pre nezaplatenú hypotéku, si milióny ľudí s trpkosťou uvedomili, aké múdre boli slová Robertovho bohatého otca.

Dnes nám je už všetkým jasné, že dom môže byť pasívom a jeho hodnota môže stúpať a klesať. Uvedomujeme si, že človek môže investovaním na akciovom trhu prísť o peniaze. Všetci vieme, že hodnota peňazí môže klesnúť a že dokonca i ten, kto šporí, môže prehrať.

Preto je v dnešných časoch finančná inteligencia dôležitejšia ako kedykoľvek predtým. Vo svete finančného víru je vaším najlepším aktívom vaše finančné IQ.

Detaily o knihe:

Počet strán: 256
Rozmer: 135 x 205 x 20 mm
Hmotnosť: 343 g
Jazyk: slovenský
EAN: 9788089199884
Rok vydania: 2009
Vydavateľstvo: Motýľ

 

Recenzie

Zatiaľ tu nie je žiadna recenzia pre tento tovar.