Civilný mimosporový poriadok - Veľké komentáre
Civilný mimosporový poriadok - Veľké komentáre

Civilný mimosporový poriadok - Veľké komentáre

Kód tovaru: 9788089603541
Civilný mimosporový poriadok - Veľké komentáre
119,00 €
Predajná cena po zľave
Predajná cena119,00 €
Doba dodania: 3 - 10 dní
Opýtajte sa na tento produkt

Civilný mimosporový poriadok - Veľké komentáre


Veľký komentár Nakladateľstva C. H. Beck k Civilnému mimosporovému poriadku predstavuje najrozsiahlejší a najpodrobnejší komentár na trhu.

Svojím rozsahom a obsahom dopĺňa veľký komentár k Civilnému sporovému poriadku.

Publikácia prináša komplexný pohľad na jednotlivé inštitúty obsiahnuté v tomto procesnom kódexe. Výklad je podávaný s dôrazom na základné a ustálené doktrinálne východiská, ale reflektuje aj vybrané prvé problémy aplikačnej praxe, s ktorými boli autori konfrontovaní na rôznych prednáškových fórach pre jednotlivé právnické profesie.

Pridanou hodnotou výkladu je skutočnosť, že väčšina autorov komentára k mimosporovému poriadku sa podieľala na rekodifikácii civilného procesu a môže tak ozrejmiť zmysel a účel najmä procesných „novôt“, a to tak v rovine komplexnej, ako aj pri analýze jednotlivých procesných inštitútov.

Súčasťou komentára je aktualizovaná literatúra, judikatúra, ako aj príloha – vyhláška Ministerstva spravodlivosti Slovenskej republiky, č. 207/2016 Z. z., ktorou sa ustanovujú podrobnosti výkonu rozhodnutia vo veciach maloletých. Komentár je určený širokej odbornej verejnosti, najmä sudcom, prokurátorom, advokátom, advokátskym koncipientom, zamestnancom štátnych a verejných inštitúcii, firemným právnikom, podnikateľom, organizáciám na ochranu spotrebiteľa, či študentom.


Ďalšie publikácie - Zákony Slovenskej republiky


Detaily o knihe:

Počet strán: 1112
Väzba: pevná
Rozmer: 170 x 245 mm
Hmotnosť: 1412 g
Jazyk: slovenský
EAN: 9788089603541
Rok vydania: 2017
Vydavateľstvo: C. H. Beck

Recenzie

Zatiaľ tu nie je žiadna recenzia pre tento tovar.