Miro Veselý - Tvorba webu od A po Zisk
Miro Veselý - Tvorba webu od A po Zisk

Miro Veselý - Tvorba webu od A po Zisk

Kód tovaru: 9788097046781
Miro Veselý - Tvorba webu od A po Zisk
57,00 €
Predajná cena po zľave
Predajná cena15,00 €
Doba dodania: Titul je aktuálne vypredaný
Opýtajte sa na tento produkt

Miro Veselý - Tvorba webu od A po Zisk


Plánujete zriadiť si firemný web? Alebo vylepšiť ten súčasný? Hľadáte dodávateľa internetového riešenia, pretože sa tým sami nezaoberáte?

Nespravte však rovnakú chybu, ako mnoho iných firiem! Venujte pár hodín času čítaniu tejto knihy. Je to váš osobný konzultant internetových stratégií.

  • Táto kniha je napísaná pre majiteľov firiem a manažérov, ktorí chcú riadiť tvorbu firemného webu. Nájdu tu inšpiráciu pri tvorbe vlastnej stratégie.
  • Táto kniha nie je určená pre tvorcov webov (grafikov, programátorov, SEO konzultantov...). Kniha nepreberá odborné technologické otázky. Sprístuňuje internetový marketing ľuďom, ktorí ho chcú zvládnuť koncepčne, aby vedeli delegovať úlohy tvorcom.

Niektoré časti knihy už nie sú aktuálne. Google zmenil niektoré algoritmy. Časť pre majiteľa webu o plánovaní webu sú však stále vysoko hodnotné.

Miro Veselý je autorom motivačnej literatúry, podarilo sa mu schudnúť a svoje úspechy opisuje v knihách: Ako som schudol 35 kíl a Ako dosiahnuť úspech.


Pár slov o autorovi Miro Veselý


Miro Veselý je slovenský autor motivačnej literatúry. Zaoberá sa témami úspechu či už po finančnej alebo zdravotnej stránke. Svoje osobné skúsenosti podáva čitateľom knižne, ale aj na svojej internetovej stránke. Pravidelne prispieva článkami na témy ohľadom zdravia, vitality, chudnutia, úspechu v živote, ale aj rôzne užitočné rady pre tých, ktorých zaujíma podnikanie a práca na internete.

Jeho myšlienky sú plné dobrých a užitočných rád pre každého.

Od roku 1997 sa venuje internetu, internetovému marketingu, predaju cez internet. Na tému internetu vyšla aj jeho najnovšia kniha Miro Veselý - V bubline internetu (2019), ktorá je dostupná na autorovej stránke.

Na prelome tisícročí písal web digi-foto.sk s tipmi ako fotografovať.


Ďalšie knihy od autora Miro Veselý


Väčšina kníh od autora Miro Veselý je dostupná aj zadarmo na jeho stránkach, ale pre tých, ktorí máte radšej klasickú verziu knihy, máme pre vás k dispozícii tieto tituly od autora:

Miro Veselý - Ako dosiahnuť úspech

Miro Veselý - Ako som schudol 35 kíl

Miro Veselý - Rýchlokurz chudnutia

Miro Veselý - Jedálniček na chudnutie

Miro Veselý - Ako schudnúť rýchlo

Miro Veselý - V bubline internetu

Detaily o knihe:

Počet strán: 290
Rozmer: 155 x 225 mm
Hmotnosť: 435 g
Jazyk: slovenský
EAN: 9788097046781
Rok vydania: 2010
Vydavateľstvo: Miro Veselý - MIREX
 
 
 

Recenzie

piatok, 20. jún 2014
výborná kniha, hlavne pre laikov , aj keď niektoré veci už nie sú aktuálne