Paulo Coelho - Špiónka
Paulo Coelho - Špiónka

Paulo Coelho - Špiónka

Kód tovaru: 9788055151496
Mýtus o osudovej žene Mata Hari v podaní autora Paulo Coelho.
9,90 €
Predajná cena po zľave
Predajná cena9,89 €
Doba dodania: 3 - 10 dní
Opýtajte sa na tento produkt

Paulo Coelho - Špiónka


Uznávaný svetový spisovateľ Paulo Coelho a jeho nový román Špiónka je príbehom o fascinujúcom a tajomnom živote jednej z najžiadanejších žien histórie Mata Hari.


Paulo Coelho - Špiónka - Mata Hari

Mata Hari, osudová žena, holandská exotická tanečnica, ktorá bola dôverníčka a kurtizánka najbohatších a najmocnejších mužov svojich čias.

Paulo Coelho v románe Špiónka približuje život tejto osudovej ženy, rozpráva o jej charaktere a živote a o dobových zvyklostiach počas prvej svetovej vojny.

Román Špiónka je napísaný v prvej osobe a autor v ňom zrekonštruoval biografiu slávnej špiónky prostredníctvom fiktívnych listov. Tie Mata Hari písala svojmu právnikovi zo strašného väzenia Saint-Lazare v Paríži. Mali slúžiť ako svedectvo pre jej dcéru, aby ju spoznala a aby jej vysvetlila dôvody, prečo sa rozhodla žiť život plný intríg, lásky a dobrodružstva.

Mata Hari trpela už od detstva, stala sa obeťou sexuálneho násilia na internátnej škole, prežila peklo so svojim manželom – alkoholikom v Jave, až nakoniec dobyla Paríž, kde prišla celkom bez peňazí.

Výstrely, ktoré pred sto rokmi zneli na popravisku v lesíku Vincennes neďaleko Paríža, ukončili život jednej ženy a zároveň odštartovali mýtus o Mate Hari. Mýtus o osudovej žene a veľkej špiónke.

Pekná záložka do knihy ako darček ku Vašej objednávke :)

Detaily o knihe:

Originálny názov: A espia
Počet strán: 184
Väzba: pevná
Jazyk: slovenský
EAN: 9788055151496
Predbežný dátum vydania: 15.11.2016
Vydavateľstvo: Ikar

Recenzie

Zatiaľ tu nie je žiadna recenzia pre tento tovar.