Barbara Davis -  Posledná žena z rodu Moonovcov
Nie je nastavený žiaden obrázok

Barbara Davis - Posledná žena z rodu Moonovcov

Kód tovaru: 9788097372729
Kniha Posledná žena z rodu Moonovcov od autorky Barbara Davis je kombinácia magického realizmu a tajomnej detektívky.
16,90 €
Predajná cena po zľave
Predajná cena16,90 €
Doba dodania: 3 - 10 dní
Opýtajte sa na tento produkt

Barbara Davis -  Posledná žena z rodu Moonovcov


Otočila sa chrbtom rodinnému dedičstvu. Teraz musí nájsť spôsob, ako ho zachrániť.

Lizzy Moonová nikdy nestála o Mesačnú farmu. Deväť generácií nadaných liečiteliek zveľaďovalo pôdu, ktorú ona pred ôsmimi rokmi opustila. Zaumienila si, že odíde čo najďalej, aby sa vyhla klebetám o zvláštnom dedičstve svojej rodiny. Keď však zomrie jej milovaná stará mama Althea, Lizzy sa musí vrátiť a postaviť sa čelom tragédii, ktorá stále visí nad vysychajúcimi levanduľovými poľami – nevyriešená vražda dvoch mladých dievčat a kruté obvinenie, ktoré prenasledovalo Altheu až do smrti.

Lizzy spočiatku chce rýchlo predať farmu a vrátiť sa k svojmu životu v New Yorku. No potom objaví Knihu spomínania, ktorú jej zanechala Althea, aby jej pomohla prijať vlastný výnimočný dar. Keď sa stretne s Andrewom Greysonom, jedným z mála ľudí v meste, ktorí od začiatku verili v Altheinu nevinu, Lizzy sa napokon rozhodne, že meno starej mamy očistí. Ak to však chce dosiahnuť, bude sa musieť rozhodnúť, či prijme rodinné dedičstvo a bude kráčať v šľapajach svojich predchodkýň.

Barbara Davisová prináša vo svojom očarujúcom príbehu kombináciu magického realizmu a tajomnej detektívky. Čiastočne rodinná sága a čiastočne milostný príbeh rozpráva o viere, uzdravení, strachu, sile, odvahe, odpustení, ale hlavne o láske vo všetkých jej pozitívnych aj negatívnych podobách.


Barbara Davis a jej tvorba


Knihy od autorky Barbara Davis

Barbara Davis viac ako desaťročie pôsobila ako výkonná riaditeľka obchodu so šperkmi, keď sa rozhodla opustiť svet nadnárodných spoločností a nasledovať svoju celoživotnú vášeň pre písanie.

Je autorkou viacerých románov, ktoré sa po vydaní stali úspešnými bestsellermi. Jej titul z augusta 2020 Posledná žena z rodu Moonovcov si okamžite získal obrovské množstvo nadšených reakcií čitateľov a na niekoľko týždňov sa usadil na popredných miestach v rebríčkoch predaja.

Barbara Davis - Posledná žena z rodu Moonovcov (2021)

Lizzy Moonová sa otočila chrbtom rodinnému dedičstvu. Teraz musí nájsť spôsob, ako ho zachrániť. Kombinácia magického realizmu a tajomnej detektívky. Čiastočne rodinná sága a čiastočne milostný príbeh rozpráva o viere, uzdravení, strachu, sile, odvahe, odpustení, ale hlavne o láske vo všetkých jej pozitívnych aj negatívnych podobách.

Barbara Davis - Strážkyňa šťastných koncov (2022)

Pôvabný román o osude, o druhých šanciach, či o nájdení dávno stratenej nádeje. V tomto čarovnom príbehu Barbara Davisová umne prepletá príbehy dvoch žien, ktoré zdanlivo zviedla dokopy náhoda. Šikovne dokazuje, že veci sa skutočne dejú z nejakého dôvodu, a je len na nás, či sa otvoríme čaru možností.

Barbara Davis - Ozveny starých kníh (2024)

Náklonnosť predavačky Ashlyn Greerovej k vzácnym knihám presahuje omamnú vôňu starého papiera, atramentu a kože. Do rúk sa jej náhodou dostanú dve knihy a Ashlyn sa ocitá v záhade starej desaťročia, ktorá prináša príbeh o dvoch zlomených srdciach.

Detaily o knihe:

Počet strán: 384
Rozmer: 140 x 215 mm
Väzba: pevná
Jazyk: slovenský
Rok vydania: 2021
Hmotnosť: 612 g
EAN: 9788097372729
Vydavateľstvo: Aurora

Recenzie

Zatiaľ tu nie je žiadna recenzia pre tento tovar.