Jojo Moyes - Dievča, ktoré si tu zanechal
Jojo Moyes - Dievča, ktoré si tu zanechal

Jojo Moyes - Dievča, ktoré si tu zanechal

Kód tovaru: 9788055140681
Nádherný príbeh dvoch žien, ktoré sa rozhodli nikdy nevzdať - Jojo Moyes - Dievča, ktoré si tu zanechal.
13,90 €
Predajná cena po zľave
Predajná cena13,89 €
Doba dodania: 3 - 10 dní
Opýtajte sa na tento produkt

Jojo Moyes - Dievča, ktoré si tu zanechal


Píše sa rok 1916. Edouard Lefevre, francúzsky maliar, odchádza bojovať na front a doma zanecháva svoju mladú manželku Sophie. Sophie po ňom ako pamiatka zostáva len jej portrét, na tie časy trochu zvláštny. Ich mesto padne do rúk Nemcom a obyvatelia sa ocitnú na hranici absolútnej biedy. Pre kúsok chleba sú niekedy riskovať aj holý život. Sophiin portrét upúta pozornosť nového kommandanta. Dôstojník je obrazom takmer posadnutý a Sophie je odhodlaná riskovať všetko – rodinu, povesť, život –, len aby sa znova stretla so svojím manželom.

Takmer o sto rokov neskôr sa Sophiin portrét dostane do rúk Liv Halstonovej, ako dar od manžela. Ten ho kúpil na ulici od neznámej Američanky. Úplnou náhodou vysvitne, že obraz má obrovskú hodnotu, a tak sa začne boj o to, kto je jeho skutočným vlastníkom. Livina viera v to, čo je správne, tak podstúpi náročnú skúšku.

Nový román úspešnej spisovateľky Jojo Moyesovej je očarujúcim príbehom dvoch žien, ktoré delí takmer storočie, ale spája odhodlanie bojovať za to, čo majú na svete najradšej.

Detaily o knihe:

Počet strán: 352
Väzba: pevná
Rozmer: 155 x 235 mm
Hmotnosť: 570 g
Jazyk: slovenský
EAN: 9788055140681
Rok vydania: 2015
Vydavateľstvo: Ikar

Recenzie

Zatiaľ tu nie je žiadna recenzia pre tento tovar.