Jojo Moyes - Čo bolo potom
Jojo Moyes - Čo bolo potom

Jojo Moyes - Čo bolo potom

Kód tovaru: 9788055147710
Život býva plný nečakaných zvratov a prekvapení - Jojo Moyes - Čo bolo potom.
13,90 €
Predajná cena po zľave
Predajná cena13,45 €
Doba dodania: 3 - 10 dní
Opýtajte sa na tento produkt

Jojo Moyes - Čo bolo potom


Ako sa vyrovnať so skutočnosťou, že stratíte niekoho, koho veľmi milujete? Zmenil by sa váš pohľad na svet a prehodnotili by ste rebríček svojich životných hodnôt?

Hlavná hrdinka Louise Clarková románu Čo bolo potom od autorky Jojo Moyes sa vydáva na podobnú cestu a hľadá odpovede na svoje otázky. Po intenzívnom šesťmesačnom vzťahu s paralyzovaným Willom Traynorom, ktorý sa rozhodol ukončiť svoju pozemskú púť asistovanou samovraždou, sa prebíja životom bez neho. Sama má nepríjemnú nehodu, čo ju prinúti vrátiť sa domov k rodine. Akosi cíti, že sa opäť ocitla tam, kde sa všetko začalo. Telo sa jej pomaly uzdravuje, ale duša nie.

Život po Willovej smrti znamená pre Lou učiť sa všeličo odznova, budovať na nových základoch. Ošetrovateľ Sam Fielding, pre ktorého sa kontakt so životom a smrťou stal povolaním, je azda jediný, kto ju môže pochopiť. A vtom sa z Willovej minulosti nečakane vynorí jeho 16-ročná nezvládnuteľná dcéra, o ktorej nikto nič nevedel. Lily prevráti Lou všetky plány, vnáša do jej života iba stres a ženie ju do úplne inej budúcnosti, ako si naplánovala.

Život býva plný nečakaných zvratov a prekvapení.

Detaily o knihe:

Počet strán: 352
Väzba: pevná
Rozmer: 150 x 230 mm
Hmotnosť: 570 g
Jazyk: slovenský
EAN: 9788055147710
Rok vydania: 2016
Vydavateľstvo: Ikar

Recenzie

Zatiaľ tu nie je žiadna recenzia pre tento tovar.