Julie Caplin - Pekáreň v Brooklyne
Julie Caplin - Pekáreň v Brooklyne

Julie Caplin - Pekáreň v Brooklyne

Kód tovaru: 9788080901356
Vstúpte do voňavej pekárne, kde na vás čaká kávička, koláčiky a príbeh plný lásky.
15,69 €
Predajná cena
Doba dodania: 3 - 10 dní
Opýtajte sa na tento produkt

Julie Caplin - Pekáreň v Brooklyne


Pohodlne sa usaďte na svojom obľúbenom gauči a užite si neopakovateľné chvíle pohody pri voňavej kávičke a chutnom koláčiku. Pekáreň v Brooklyne vás unesie na dobrodružný výlet do mesta, ktoré nikdy nespí. Nechajte sa strhnúť romantikou a príbehom plným voňavej kávy.

Spomínate si ešte na Sophie, gastronovinárku z Kaviarne v Kodani, z ktorej sa stala Katina vynikajúca priateľka? Vo voľnom pokračovaní série Romantické úteky je to práve Sophie, ktorá sa vydáva na dobrodružnú cestu do New Yorku.

Ubytuje sa nad maličkou pekárňou sympatickej Belly, ktorá pečie tie najúžasnejšie koláčiky a torty v celom Brooklyne. Sophie sa u nej cíti ako doma a ani sa nenazdá a všetok svoj voľný čas trávi v jej pekárni, kde Belle pomáha s pečením dobrôt. Veľmi rýchlo sa spriatelí aj s jej mimoriadne šarmantným, obletovaným a úplne neodolateľným bratrancom Toddom, ktorý má len jednu chybu - odmieta akýkoľvek vážny vzťah. Lenže ten nehľadá ani láskou sklamaná Sophie, a tak ich priateľstvu zdanlivo nič nestojí v ceste. Sophie postupne zisťuje, že lásku netreba naháňať. Nájde si nás totiž často práve vtedy, keď ju prestaneme hľadať.

Detaily o knihe:

Počet strán: 368
Väzba: mäkká, brožovaná
Jazyk: slovenský
EAN: 9788080901356
Rok vydania: 5. marca 2021
Vydavateľstvo: Grada

 

Recenzie

Zatiaľ tu nie je žiadna recenzia pre tento tovar.