Kategórie

Vyberte autora

Anna Strunecká - Doba jedová 2
Anna Strunecká - Doba jedová 2

Anna Strunecká - Doba jedová 2

Kód tovaru: 9788007022300
Žijeme skutočne v dobe jedovej? Odpovede na túto a na mnoho ďalších otázok dávajú autori tejto pútavej, vedecky fundovanej knihy, ktorá v širokom diapazóne tém ponúka nielen zaujímavé čítanie, ale prináša aj mnoho podnetov na zamyslenie.
12,50 €
Predajná cena po zľave
Predajná cena11,99 €
Doba dodania: Titul je aktuálne vypredaný
Opýtajte sa na tento produkt

Kniha Doba jedová 2 je pokračovaním a nadväzovaním na knihu Doba jedová 1od rovnakých autorov.

Žijeme naozaj v dobe jedovej?

Odpovede na túto a na mnoho ďalších otázok dávajú autori tejto pútavej, vedecky fundovanej knihy, ktorá v širokom diapazóne tém ponúka nielen zaujímavé čítanie, ale prináša aj mnoho podnetov na zamyslenie.

Autori Anna Strunecká a Jiří Patočka, vysoko erudovaní a medzinárodne uznávaní odborníci v oblasti biomedicíny a toxikológie, zasvätene i kriticky, pritom jasne a zrozumiteľne, píšu o škodlivých látkach v potravinách, nápojoch, kozmetike, liekoch, v potravinových doplnkoch a v životnom prostredí vôbec, ktoré reklama, médiá a neraz aj medicína odporúčajú ako zdraviu prospešné. Pod drobnohľad si zobrali aj veľmi aktuálnu tému súvisiacu s možnými rizikami očkovania, o ktorej sa v súčasnosti vedú rozsiahle polemiky.

Každá kapitola je doplnená odkazmi na populárnu aj vedeckú literatúru. Čitateľ tak dostáva do rúk unikátnu príručku, ktorá mu pomôže zorientovať sa v neprehľadnej oblasti ovládanej záujmami trhu a zisku a poskytne mu užitočné rady, ako sa má brániť pred mnohými zdravotnými rizikami a vyhýbať sa novodobému šarlatánstvu.

Knihu je možné kúpiť aj ako SET - Doba jedová 1 + Doba jedová 2 za výhodnú cenu 20,00 €!

Detaily o knihe:

Počet strán: 368
Rozmer: 205 x 145 mm
Hmotnosť: 460 g
Jazyk: slovenský
EAN: 97880070223
Rok vydania: 2013
Vydavateľstvo: Príroda
 
 

Recenzie

Zatiaľ tu nie je žiadna recenzia pre tento tovar.