Juraj Červenák - Horiaca ríša (Bohatier 3)
Juraj Červenák - Horiaca ríša (Bohatier 3)

Juraj Červenák - Horiaca ríša (Bohatier 3)

Kód tovaru: 9788082010100
Tretí diel veľkolepej historickej fantasy od autora Juraja Červenáka.
13,90 €
Predajná cena
Doba dodania: 3 - 10 dní
Opýtajte sa na tento produkt

Juraj Červenák - Horiaca ríša - edícia Bohatier 3


Chazarská ríša niekoľko storočí ovládala pobrežia Kaspického mora a dolný tok Volgy a Donu. Jej sláva sa však chýli ku koncu. Kyjevský knieža Svjatoslav túži posunúť hranice svojho mocnárstva a otvoriť si prístup k bohatým južným krajinám a Hodvábnej ceste. Zjednotil národy severu a vedie ich v znamení vojnového meča proti Chazarom a ich spojencom. Kagan a bej, najvyšší hodnostári ríše, vyšlú na hranice obrovské vojsko, ale hrozí, že ani ono neubráni rozkvitajúcu civilizáciu pred inváziou bezohľadných barbarov.

Iľja Muromec, Jegor Svjatogor, Mikula Seljanovič a ďalší kniežací bohatieri si na ďalekej ceste a uprostred vojnového besnenia postupne uvedomujú, že ich najhorším nepriateľom nie sú cudzie vojská, ale temnota, ktorá rozožiera ich vlastné srdcia. Zasial ju niekto, koho kedysi považovali za priateľa. Koščej, predtým zvaný Volch, kráča po krvavej ceste a sleduje vlastné nebezpečné ciele...


Chcete vedieť o autorovi Juraj Červenák viac?


Prečítajte si článok na našom blogu a dozviete sa, kto je Juraj Červenák, aké pseudonym používa vo svojom svete fantasy, aké edície napísal a mnoho ďalších zaujímavosti o jeho tvorbe.

Detaily o knihe:

Počet strán: 352
Väzba: tvrdá
Jazyk: slovenský
EAN: 9788082010100
Rok vydania: 15. júna 2018
Vydavateľstvo: Artis Omnis

 

Recenzie

Zatiaľ tu nie je žiadna recenzia pre tento tovar.