Ako sa zbaviť plastov
Ako sa zbaviť plastov

Ako sa zbaviť plastov

Kód tovaru: 9788082031198
Kniha Ako sa zbaviť plastov - život bez plastov.
11,99 €
Predajná cena po zľave
Predajná cena11,99 €
Doba dodania: 3 - 10 dní
Opýtajte sa na tento produkt

Will McCallum - Ako sa zbaviť plastov


V roku 2050 bude vo svetových oceánoch viac plastov ako rýb. Naďalej však do morí prúdi každú minútu jedno smetiarske auto plné plastov, naďalej sa každú sekundu vyrobí 20 000 plastových fliaš. To už je skutočný dôvod na paniku!

Plastový odpad je jednou z najväčších environmentálnych katastrof súčasnosti. Všetci máme pred očami morské vtáctvo s útrobami plnými plastu a uvedomujeme si, že zmena je životne dôležitá. Ako ju však urobiť?

Will McCallum, guru hnutia bojujúceho proti plastom a riaditeľ Greenpeace pre otázky oceánov napísal mimoriadne dôležitú a zrozumiteľnú knihu, ktorou nás chce motivovať k tomu, aby sme krok za krokom zredukovali plastovú stopu v našich životoch. Začať môžeme odmietnutím jednorazovej igelitky a skončiť zorganizovaním protestu proti používaniu plastového riadu na akciách v našom meste.

Kniha Ako sa zbaviť plastov je praktický sprievodca plný dôležitých a dobrých rád, v ktorom spolu s autorom postupujeme krok za krokom nielen k lepšiemu pocitu, ale aj k záchrane našej planéty.

Je o päť minút dvanásť! Zobuďme sa!

Prečítajte si aj ako separovať plasty.

Detaily o knihe:

Počet strán:
Rozmer:
Väzba:
Hmotnosť:
Jazyk:
EAN: 9788082031198
Rok vydania: 2019
Vydavateľstvo: Absynt

Recenzie

Zatiaľ tu nie je žiadna recenzia pre tento tovar.