Hovoriaca Albi kniha Človek a príroda
Hovoriaca Albi kniha Človek a príroda

Hovoriaca Albi kniha Človek a príroda

Kód tovaru: 9788089773268
Hovoriaca Albi kniha Človek a príroda z edície Kúzelné čítanie.
18,99 €
Predajná cena po zľave
Predajná cena18,99 €
Doba dodania: 3 - 10 dní
Opýtajte sa na tento produkt

Kúzelné čítanie od ALBI - Človek a príroda


Interaktívna náučná hovoriaca kniha od Albi Človek a príroda pre deti od 6 rokov je pozvánkou prebádať pestrý a rozmanitý život na zemi.

Deti sa s nami hravou formou dozvedia, čo je ekológia a ako funguje spolužitie človeka a prírody. Vezme vás na vychádzku do pravekej aj modernej krajiny, ale aj do tajomného podzemia. Tak sa s nami vydajte na túto objavnú cestu a preskúšajte si svoje znalosti v zábavných kvízoch.

PARAMETRE PRODUKTU:

Hovoriaca Albi kniha Človek a príroda z edície Kúzelné čítanie obsahuje viac ako 1700 zvukov a textov a nahovorili ju Michaela Kapráliková a Richard Stanke.


POZOR!!! Balenie neobsahuje elektronickú ALBI ceruzku.


Hovoriace knihy od ALBI fungujú tak, že na ich čítanie je potrebná ceruzka od ALBI. Táto ceruzka je komplatibilná zo všetkými knihami z edície Kúzelné čítanie - na čítanie kníh vám teda stačí jedna ceruzka. Ale bez ceruzky ich žiaľ prečítať neviete.

Ceruzku je možné zakúpiť ako samotná ALBI ceruzka alebo ako štartovací SET ALBI ceruzka + kniha.Doplňte si svoju zbierku o najnovšie ALBI knihyVšetky dôležité informácie o ALBI knihách.


Recenzie

Zatiaľ tu nie je žiadna recenzia pre tento tovar.