Slovenské pracovné právo
Slovenské pracovné právo

Slovenské pracovné právo

Kód tovaru: 9788089710485
Slovenské pracovné právo
39,70 €
Predajná cena po zľave
Predajná cena39,70 €
Doba dodania: 3 - 10 dní
Opýtajte sa na tento produkt

Slovenské pracovné právo


Nová učebnica slovenského pracovného práva je určená pre študentov právnických fakúlt na území Slovenskej republiky. Odborná erudícia členov autorského kolektívu učebnice poskytuje záruku kvality a vytvára súčasne základný predpoklad kvalitnej výučby pracovného práva na právnických fakultách.

Študentom právnických fakúlt by mala podstatne uľahčiť a zlepšiť ich odbornú pripravenosť na cvičenia a skúšky.Novú učebnicu slovenského pracovného práva môžu využiť okrem študentov právnických fakúlt aj študenti iných fakúlt, na ktorých sa vyučuje pracovné právo. Učebnica poskytuje základnú orientáciu v pracovnom práve aj záujemcom ďalšieho vzdelávania, zamestnancom pracujúcich v oblasti ľudských zdrojov, odborovým funkcionárom a radovým zamestnancom.

Pri formulovaní základných poznatkov zo všeobecnej a osobitnej časti pracovného práva autori vychádzajú z najnovších výsledkov slovenskej, ale aj zahraničnej právnej literatúry a aktuálnej judikatúry súdov Slovenskej republiky a európskych súdov.

Vysokoškolská učebnica pracovného práva v novej forme a obsahu zahŕňa všetky základné oblasti pracovného práva a tvorí základnú učebnú pomôcku na absolvovanie štátnych skúšok a postupových skúšok z učebného predmetu pracovného práva.

Obsah a spôsob spracovania učebnice zahŕňa okrem Zákonníka práce aj celý komplex ďalších pracovnoprávnych predpisov individuálneho a kolektívneho pracovného práva. Ďakujeme recenzentom za dôsledné zrecenzovanie predkladanej učebnice.

Detaily o knihe:

Počet strán: 664
Rozmer: 160 x 215 mm
Väzba: pevná
Hmotnosť: 960 g
Jazyk: slovenský
Rok vydania: 2019
EAN: 9788089710485
Vydavateľstvo: Sprint Dva

Recenzie

Zatiaľ tu nie je žiadna recenzia pre tento tovar.