Juraj Červenák - Biela veža - Bohatier, kniha štvrtá
Juraj Červenák - Biela veža - Bohatier, kniha štvrtá

Juraj Červenák - Biela veža - Bohatier, kniha štvrtá

Kód tovaru: 9788082010278
Záver epickej historickej fantasy série o výprave kyjevského kniežaťa Svjatoslava proti Chazarskej ríši a kaukazským kmeňom od autora Juraja Červenáka.
13,90 €
Predajná cena
Doba dodania: 3 - 10 dní
Opýtajte sa na tento produkt

Juraj Červenák - Biela veža - edícia Bohatier, kniha štvrtá


Ríša Chazarov padla, veľký kagan je mŕtvy. Vlk v duši kniežaťa Svjatoslava je však nenásytný. Kyjevské vojsko opúšťa vydrancované mestá na kaspických pobrežiach a smeruje na Kaukaz, kde sa na strmých úbočiach týčia pevnosti Alanov, Avarov či Kassogov. Alanská princezná Semira sa s pomocou následníka chazarského trónu Dávida snaží včas dostať domov, aby zachránila svojich súkmeňovcov pred zotročením a záhubou. Medzitým sa v donských stepiach na popud beja Heroda zbiera obrovské vojsko Pečenegov. Ktorá dobyvačná horda sa skôr zmocní pokladov Kaukazu, odľahlých chazarských miest pri Azovskom mori a najmä pohraničnej pevnosti zvanej Sarkel – Biela veža? Aký osud postretne Iľju Muromca a ostatných členov bohatierskej družiny, rozvrátenej temnými čarami démonického Koščeja?


Chcete vedieť o autorovi Juraj Červenák viac?


Prečítajte si článok na našom blogu a dozviete sa, kto je Juraj Červenák, aké pseudonym používa vo svojom svete fantasy, aké edície napísal a mnoho ďalších zaujímavosti o jeho tvorbe.

Detaily o knihe:

Počet strán: 306
Väzba: tvrdá
Jazyk: slovenský
EAN: 9788082010278
Rok vydania: 1. apríla 2019
Vydavateľstvo: Artis Omnis

 

Recenzie

Zatiaľ tu nie je žiadna recenzia pre tento tovar.