Jaime Jo Wright - Ozveny medzi kameňmi
Jaime Jo Wright - Ozveny medzi kameňmi

Jaime Jo Wright - Ozveny medzi kameňmi

Kód tovaru: 9788089822492
Jaime Jo Wright - Ozveny medzi kameňmi
13,50 €
Predajná cena po zľave
Predajná cena13,49 €
Doba dodania: 3 - 10 dní
Opýtajte sa na tento produkt

Jaime Jo Wright - Ozveny medzi kameňmi


Po tom, ako Aggie Dunkirková vlastnou chybou prichádza o prácu a bez dlhých ceremónií končí s kariérou, ocitne sa na ceste do Wisconsinu, kde v starom, rozložitom dome býva jej starká.

Aggie však neráta so starkinou výstrednosťou – starenka je posadnutá dávnym nevyriešeným zločinom a miesto činu si dokonca zrekonštruovala v domčeku pre bábiky. Aggie sa zamestná ako sekretárka a pomáha obnoviť historickú časť zaplaveného cintorína, no akoby sa jej celý čas lepili na päty záhady.

Pri práci na cintoríne je nútená spojiť sily s tajomným, ale príťažlivým archeológom a spoločne s ním odhaľuje tajomstvá minulosti. Nechtiac pri tom narazí na zločin, ktorý chce niekto za každú cenu utajiť – aj keby mal Aggie umlčať.

V roku 1946 Imogene Graysonová pracuje v salóne krásy, no keď jedného večera po návrate domov objaví v podkroví telo mladšej sestry, všetko sa zmení. Jej sen o vlastnom salóne sa rozplynie a ona sa zamestná v miestnej továrni.

Hoci nevie nič o vznikajúcom svete forenzných vied a ako žena nie je pri vyšetrovaní práve vítaná, zaumieni si, že sa bude na prípade podieľať. Stopa sestrinho vraha chladne, ale Imogene je odhodlaná nájsť spravodlivosť… aj keby mala obetovať úplne všetko.


Knihy od Jaime Jo Wright


Jaime Jo Wright - Zúčtovanie pri Gossamerskom rybníku
Jaime Jo Wright - Kliatba Misty Wayfairovej
Jaime Jo Wright - Ozveny medzi kameňmi

Detail o knihe:

Originálny názov knihy: Echoes among the Stones
Počet strán: 368
Rozmer: 145 x 210 mm
Väzba: pevná
Hmotnosť: 487 g
Jazyk: slovenský
Rok vydania: 2020
EAN: 9788089822492

Vydavateľstvo: i527.net

Recenzie

Zatiaľ tu nie je žiadna recenzia pre tento tovar.