Julie Klassenová - Most na Belle Island
Julie Klassenová - Most na Belle Island

Julie Klassenová - Most na Belle Island

Kód tovaru: 9788089822546
Kniha Most na Belle Island od autorky Julie Klassenová.
15,90 €
Predajná cena
Doba dodania: 3 - 10 dní
Opýtajte sa na tento produkt

Julie Klassenová - Most na Belle Island


Mladý právnik Benjamin Booker sa po ponižujúcej prehre na súde rozhodne, že už nikdy neuverí krásnej žene. Dôjde však k vražde a starší spoločník ich firmy nie je spokojný s vyšetrovaním. Požiada preto Benjamina, aby celú vec preskúmal. Ten nadšene súhlasí, aby mohol aspoň na chvíľu opustiť Londýn. Dôkazy ho dovedú na malý ostrov na Temži, zahalený hmlou a tajomstvom. Čoskoro sa zaľúbi do hlavnej podozrivej do ženy, ktorá tvrdí, že ostrov už desať rokov neopustila. Dá sa jej však veriť?

Isabelle sa na ostrove Belle Island cíti v bezpečí a vedie plodný život, no strach jej nedovolí ho opustiť. Keď sa objaví pán Booker s novinkami, je šokovaná. Ostrov desať rokov neopustila, ale mala sen, v ktorom videla mŕtveho muža v jeho pracovni. Alebo to nebol sen ale spomienka? Bola na neho nahnevaná, ale jeho smrť si nikdy nepriala.

Keď zomrie ďalší človek, dôkazy vedú priamo k Isabelle. Tá nevie, komu má veriť: peknému právnikovi alebo obdivovateľovi, alebo priateľom, ktorí prídu na ostrov? Nakoniec vysvitne, že každý z nich mal niečo proti mŕtvemu mužovi. A môže vlastne veriť svojej vlastnej mysli?

"Tento román z regentského obdobia je dôvtipným detektívnym príbehom, ktorého vedľajšou zápletkou je romantický vzťah medzi hlavnými hrdinami. Až do konca som bola v riadnom napätí. Vôbec som netušila, kto je vrahom". -Historical Novel Review

Bude sa páčiť fanúšikom Jany Eyrovej a Jane Austenovej. -Library Journal

Detaily o knihe:

Počet strán: 360
Väzba: tvrdá
Jazyk: slovenský
EAN: 9788089822546
Rok vydania: 16. novembra 2020
Vydavateľstvo: Vydavateľstvo i527.net

 

Recenzie

Zatiaľ tu nie je žiadna recenzia pre tento tovar.