Know - how lektora klinické praxe, Martina Reľovská, Danka Boguská a Slávka Mrosková.
Know - how lektora klinické praxe, Martina Reľovská, Danka Boguská a Slávka Mrosková.

Know - how lektora klinické praxe

Kód tovaru: 9788027122196
Nová kniha Know - how lektora klinické praxe od kolektívnych autorov - Martina Reľovská, Danka Boguská a Slávka Mrosková.
11,99 €
Predajná cena
Doba dodania: Titul je aktuálne vypredaný
Opýtajte sa na tento produkt

Know - how lektora klinické praxe


Klinická odborná prax poskytuje jedinečnú skúsenosť, pri ktorej sú študenti vystavení zložitým problémom s mnohými rôznorodými riešeniami a prežívajú situácie, ktoré sú jedinečné a niekedy aj konfliktné. Vzdelávacie inštitúcie by preto mali mať organizovanú a metodicky dobre riadenú odbornú prax.

Kniha rieši výučbu klinickej praxe z pohľadu lektora v súlade s najnovšími poznatkami pedagogickej praxe a s dôrazom na individualitu žiakov. Proces vzdelávania v klinickej odbornej praxe sa zameriava na rozvíjanie kognitívnych, psychomotorických, interpersonálnych a organizačných zručností študenta. Zároveň vytvára základy profesijnej socializácie a adaptácie v zmysle učenia sa samostatnosti, zodpovednosti či prácu v tíme.

Publikácia približuje podmienky úspešného vedenia praxe v jednotlivých zdravotníckych odboroch, vrátane organizácie a inovácií odbornej praxe, s dôrazom na psychosociálne a komunikačné aspekty. Autorky majú dlhoročné skúsenosti s riadením odbornej praxe. Ponúkajú množstvo praktických informácií o problematike vedenia klinickej praxe tak, aby sa lektor stal špičkovým pedagógom.

Detaily o knihe:

Počet strán: 112
Väzba: mäkká, brožovaná
Jazyk: český
EAN: 9788027122196
Rok vydania: 5. novembra 2020
Vydavateľstvo: Grada

 

Recenzie

Zatiaľ tu nie je žiadna recenzia pre tento tovar.