Martin Navrátil - Okolo sveta 2

Kód tovaru: 9788097317553
Martin Navrátil - Okolo sveta 2
17,99 €
Predajná cena po zľave
Predajná cena17,89 €
Doba dodania: Titul je aktuálne vypredaný
Opýtajte sa na tento produkt

Martin Navrátil - Okolo sveta 2


V poradí druhá kniha zo série Okolo sveta je nasiaknutá vôňami Orientu a Ďalekého východu. Martin nás prevedie po trasách legendárnej Hodvábnej cesty - od Konštantínopolu (dnešný Istanbul) cez celý Blízky východ, strednú Áziu až po tajomnú Čínu.

Ako sám hovorí: „Hodvábna cesta je unikát, ktorý ovplyvňoval nielen naše, ale aj svetové dejiny viac, než si myslíme. Aj preto som chcel spoznať ten spletenec všetkých národov, tradícií a zvykov. Chcel som sa ponoriť do histórie a hľadať skryté významy. Túžil som sa stať takým malým objaviteľom sám pre seba. Štrnásť rokov som si postupne odhrýzal z niekoľko tisíc kilometrov dlhej cesty. Putoval som z jednej krajiny do druhej, navštevoval mestá či dediny a hľadal stopy dávnej minulosti. To putovanie mi trvalo dlhšie než legendárnemu Marcovi Polovi, ale to mi nevadilo, lebo čím viac som objavoval, tým lepšie som spoznával ľudí, krajiny a zvyky. Žiadna cesta mi do života nedala toľko, ako táto."

Po titule Okolo sveta 1 na Vás čakajú ďalšie cestovateľské zážitky plné neoceniteľných skúseností z navštívených krajín.

Detaily o knihe:

Počet strán: 256
Rozmer: 170 x 240 mm
Väzba: pevná
Hmotnosť: 852 g
Jazyk: slovenský
Rok vydania: 2020
EAN: 9788097317553
Vydavateľstvo: Ultimo Press

Recenzie

Zatiaľ tu nie je žiadna recenzia pre tento tovar.