Peter Šloser - Polícia v rukách mafie
Peter Šloser - Polícia v rukách mafie

Peter Šloser - Polícia v rukách mafie

Kód tovaru: 9788055173603
Peter Šloser - Polícia v rukách mafie
16,90 €
Predajná cena po zľave
Predajná cena16,90 €
Doba dodania: 3 - 10 dní
Opýtajte sa na tento produkt


Peter Šloser - Polícia v rukách mafie


Druhý diel knižnej edície Páchateľ neznámy (Mafiánska poprava, Polícia v rukách mafie, Policajná chobotnica)od autora Peter Šloser.

Pri požiari starej poľovníckej chaty sa nájdu obhorené pozostatky bývalého kriminálnika. Bola to nešťastná náhoda alebo dokonalý zločin?

Autor stál v roku 2012 pri zrode elitného policajného útvaru NAKA (Národná kriminálna agentúra), kde získal inšpiráciu pre svoje knihy. Dej tej najnovšej sa odohráva v rokoch 2017 – 2030 a čitateľovi poskytuje zriedkavú príležitosť nahliadnuť do zákulisia vzniku PAKA (Policajná kriminálna agentúra), zahaleného rúškom tajuplnosti. Dozviete sa, či bos podsvetia môže byť naviazaný na najvyššie články polície a slovenskej politiky, ale aj to, ako prebiehajú personálne čistky v PAKA a či sa poctivým elitným policajtom podarí vyšetriť záhadné úmrtie spred niekoľkých rokov, pri ktorom podozrievajú z vraždy „svojho človeka“.

Autor aj vo svojej druhej knihe prejavil dokonalú znalosť policajného prostredia. Čitateľom predkladá príbeh s nečakaným vyvrcholením a poskytuje im nové podnety na zamyslenie nad prítomnosťou i nedávnou minulosťou.

Detaily o knihe:

Počet strán: 408
Rozmer: 125 x 200 mm
Väzba: pevná
Hmotnosť: 478 g
Jazyk: slovenský
Rok vydania: 2020
EAN: 9788055173603
Vydavateľstvo: IKAR

Recenzie

Zatiaľ tu nie je žiadna recenzia pre tento tovar.