Petra Hederová - Za každú cenu
Petra Hederová - Za každú cenu

Petra Hederová - Za každú cenu

Kód tovaru: 9788089950560
Najnovšia kniha autorky Petra Hederová - Za každú cenu - vydavateľstvo MAFRA Slovakia a.s. - Evitovky
10,99 €
Predajná cena po zľave
Predajná cena10,99 €
Doba dodania: 3 - 10 dní
Opýtajte sa na tento produkt

Petra Hederová - Za každú cenu


Táto kniha je určená ženám, ktoré sú vo všetkých troch stavoch - netehotným, tehotným i snažiacim sa. Hlavná hrdinka príbehu Magdaléna robí všetko preto, aby sa po rokoch manželstva dočkala svojho vytúženého bábätka. Lenže niekedy ani všetko nie je dosť.

Magdaléna má vo svojich životných prioritách jasno.

Chce svadbu, manžela, no najmä veľkú rodinu. Všetko ide, ako má. Získa perspektívnu prácu, stretne dobrého milujúceho muža a spoločne sa dopracujú k lukratívnemu bývaniu v rodinnom dome.

Postupne sa jej darí plniť vytýčené ciele, až na ten jediný, pre ňu najdôležitejší: z neznámej príčiny nedokáže otehotnieť. S Ivanom skúšajú všetky dostupné metódy a spôsoby, ako splodiť dieťa. Magdaléna je tou myšlienkou priam posadnutá. O dieťati sa jej sníva, navštevuje vešticu, je aktívna na webových portáloch pre ne-tehotné, centrá asistovaných reprodukcií pozná naspamäť a neváha odletieť stovky kilometrov do exotiky, aby načerpala pre seba a svoje telo tak potrebný vnútorný pokoj.

Tehotné ženy vo svojom okolí prirodzene nenávidí. Nakoniec príde na geniálny nápad. Zrealizovať ho, by však znamenalo zradiť samú seba a čo je horšie, aj svojho manžela... Je túžba po dieťati taká silná, aby to dokázala?

„Dieťa je dar z nebies a nebesá reklamácie neprijímajú.“

Detaily o knihe:

Počet strán: 336
Rozmer: 105 x 170 mm
Väzba: brožovaná
Hmotnosť: 238 g
Jazyk: slovenský
Rok vydania: 2020
EAN: 9788089950560
Vydavateľstvo: MAFRA Slovakia

Recenzie

Zatiaľ tu nie je žiadna recenzia pre tento tovar.