Sally Rooney - Normálni ľudia
Sally Rooney - Normálni ľudia

Sally Rooney - Normálni ľudia

Kód tovaru: 9788056615942
Sally Rooney - Normálni ľudia
12,95 €
Predajná cena po zľave
Predajná cena12,89 €
Doba dodania: 3 - 10 dní
Opýtajte sa na tento produkt

Sally Rooney - Normálni ľudia


Jeden z najoceňovanejších románov súčasnosti. Víťaz Costa Novel Award za najlepší román roka 2018, nominácia na Man Bookerovu cenu za rok 2018 a množstvo ďalších cien.

Connell a Marianne pochádzajú z jedného malého mestečka na západe Írska, no zdá sa, že tam sa podobnosť medzi nimi končí. Connell je v škole obľúbený, zatiaľ čo Marianne je samotárka. Marianne je z bohatej rodiny, Connel vyrastal bez otca a jeho matka je upratovačka. Keď však jedného dňa nadviažu rozhovor – síce trápny, no strhujúci – spustia lavínu, ktorá navždy zmení ich životy.

Normálni ľudia sú príbehom o neprekonateľnej fascinácii, priateľstve a láske. O ľuďoch, ktorých vzájomná príťažlivosť a zároveň neznesiteľná vzdialenosť dovádzajú k poznaniu, že nemôžu byť spolu ani jeden bez druhého. Podáva svedectvo o tom, aké ťažké je zmeniť sa, stať sa tým, čo považujeme za „normálne“. A s dojímavou nehou odkrýva, ako nás život učí manévrovať v priestore medzi sexom a mocou, tendenciou zraňovať a byť zraňovaný, túžbou milovať a byť milovaný.

Detaily o knihe:

Originálny názov: Normal People
Počet strán: 248
Rozmer: 130 x 200 mm
Hmotnosť: 286 g
Väzba: brožovaná
Jazyk: slovenský
EAN: 9788056615942
Rok vydania: 2020
Vydavateľstvo: Lindeni

Recenzie

Zatiaľ tu nie je žiadna recenzia pre tento tovar.