Tiffany Reiszová - Anjel
Tiffany Reiszová - Anjel

Tiffany Reiszová - Anjel

Kód tovaru: 9788089761586
Erotický román Anjel od autorky Tiffany Reiszová z edície Cez kľúčovú dierku
14,50 €
Predajná cena po zľave
Predajná cena14,49 €
Doba dodania: 3 - 10 dní
Opýtajte sa na tento produkt

Erotický román Anjel od autorky Tiffany Reiszová z edície Cez kľúčovú dierku


Žiadna stopka nedokáže ochrániť srdce. Slávna autorka erotických románov a profi dominatrix Nora Sutherlinová urobí čosi, čo by inak nikdy nespravila: ukryje sa do ústrania vidieka. Jej hostiteľ, hriešne bohatý Griffin Fiske, muž bez zábran, je Norinou prítomnosťou vo svojom prepychovom sídle nadšený.

Ešte viac ho poteší, že si so sebou priviedla mladého, neskúseného a anjelsky očarujúceho Michaela. Michael, ktorého Nora drží pod svojimi ochrannými krídlami, je síce tajomný, ale nie natoľko ako Norin večný milenec Søren.

Čo sa dozvieme o tomto vzrušujúcom vzťahu poznamenanom duševnými aj telesnými jazvami? Aká žena sa to neustále obšmieta okolo Sørena? A prečo sliedi okolo farára? Aké tajomstvá ukrýva Michael? Môže láska zdolať bolesť?


Edícia cez kľúčovú dierku - knižná séria Rodení hriešniciO autorke Tiffany Reiszová


Tiffany Reiszová, jedna z najpopulárnejších amerických spisovateliek, sa svojou sériou Rodení hriešnici okamžite zaradila medzi autorov najpredávanejších kníh. Jej dielo získalo množstvo ocenení, medzi ktorými nechýba ani cena RITA® udeľovaná v USA za najlepší erotický román roka.

Autorka sa narodila v mestečku Owensboro v štáte Kentucky. Vyštudovala angličtinu na Centre College. S písaním začala počas štúdia na teologickom seminári Asbury vo Wimore. Školu však nedokončila, aby sa mohla naplno venovať písaniu. Z jej prvého románu Siréna sa predalo viac ako pol milióna výtlačkov po celom svete. Tiffany žije v Lexingtone v štáte Kentucky s manželom spisovateľom Andrewom Shafferom a ich dvoma mačkami. Mačky zatiaľ nepíšu.

Detaily o knihe:

Počet strán: 384
Rozmer: 148 x 210 mm
Väzba: brožovaná
Jazyk: slovenský
Rok vydania: 2020
EAN: 9788089761586
Vydavateľstvo: Zelený kocúr

Recenzie

Zatiaľ tu nie je žiadna recenzia pre tento tovar.