Wim Hof - Ledový muž
Wim Hof - Ledový muž

Wim Hof - Ledový muž

Kód tovaru: 9788075657787
Kniha Ledový muž od autora Wima Hofa o prevratnej metóde, kde využijeme fyzický a duševný potenciál.
18,71 €
Predajná cena
Doba dodania: Titul je aktuálne vypredaný
Opýtajte sa na tento produkt

Wim Hof - Ledový muž


Wim Hof, prezývaný Ľadový muž, je známy svojimi fyzickými kúskami, ktorými ohromuje celý svet a posúva hranice vedy. Je schopný stráviť takmer dve hodiny v ľadovej vode, bežal naboso maratón naprieč púšťou bez kvapky vody alebo maratón v kraťasoch za polárnym kruhom, v letnom oblečení tiež vyliezol na Mount Everest do výšky 7 000 metrov nad morom, a to bez kyslíkovej bomby, a na jeden nádych zaplával viac ako 60 metrov pod ľadom...

To je len malý výpočet jeho rekordov, ktoré sú pre bežného človeka úplne nepochopiteľné. A čo je na tom všetkom ešte úchvatnejšie, je fakt, že niečoho takého je schopný každý z nás. Naozaj. Wim na základe vlastných skúseností vytvoril metódu, ktorá je úplne prelomová, pokiaľ ide o pohľad na ľudské možnosti a na náš potenciál. Vďaka nej môžeme aktivovať schopnosti, ktoré sú u nás bežne nevyužité, a to bez ohľadu na vek a zdravotný stav. O tom sa presvedčili už tisíce ľudí po celom svete, ktorým Wim Hof ​​zmenil život.

O Wimovi Hofovi toho bolo napísané veľa. V tejto knihe ale nájdete všetko rozprávané samotným Wimom. Nahliadneme ako do jeho súkromného života, tak do zákulisia jeho prevratných rekordov. Vysvetlí nám základné princípy svoje metódy, bude hovoriť o dychu, chladu, nastavenie mysle a tiež o vede, zdraviu, výkonnosti a spirituálnej ceste. Ukáže nám, že všetko je možné. Limitovaní sme len hĺbkou svojej predstavivosti a silou svojho presvedčenia.

Ak ste pripravení objavovať svoj potenciál a prekračovať hranice svojich fyzických možností, potom je táto kniha presne pre vás.

"Táto metóda je veľmi jednoduchá, prístupná a tiež podložená vedou. Môže ju praktizovať ktokoľvek, nemá v sebe žiadne dogmy, len prijatie. A slobodu. "Wim Hof"

Detaily o knihe:

Počet strán: 232
Väzba: tvrdá
Jazyk: český
EAN: 9788075657787
Rok vydania: 1. novembra 2020
Vydavateľstvo: Jota

 

Recenzie

Zatiaľ tu nie je žiadna recenzia pre tento tovar.