Miro Veselý - Jedálniček na chudnutie
Miro Veselý - Jedálniček na chudnutie

Miro Veselý - Jedálniček na chudnutie

Kód tovaru: 9788097163310
Miro Veselý - Jedálniček na chudnutie - úplný návod, ako si vylepšíte svoj životný štýl.
25,00 €
Predajná cena po zľave
Predajná cena24,89 €
Doba dodania: Titul je aktuálne vypredaný
Opýtajte sa na tento produkt

O knihe Jedálniček na chudnutie od autora Miro Veselý


V knihe Jedálniček na chudnutie od autora Miro Veselý dostávate do rúk úplný návod, ako si vylepšíte svoj životný štýl. Žiadne teoretické omáčky. Konkrétne a presné kroky čo sa vám oplatí zrušiť a s čím začať. Autor vám navrhne režim, ktorý vedie k výsledkom. Nemusíte sa teda veľa učiť o výžive, stačí splniť inštrukcie v knihe. Okrem receptov na varenie tu nájdete aj sériu postupov, ktorými sa dlhšie udržíte pri „pevnej vôli“.

Autor knihy v minulosti schudol 35 kíl a svoj výsledok si udržiava už vyše 10 rokov. (Tento postup podrobne popisuje v knihe Ako som schudol 35 kíl) Za tie roky si vytvoril vlastný jedálniček, ktorý vychádza z odporúčaní obezitológov. Je však prispôsobený tomu, čo sa dá kúpiť v bežnom hypermarkete. Keďže kníh o chudnutí a rôznych „diét“ sú plné kníhkupectvá, spýtali sme sa Mira Veselého, prečo sa rozhodol napísať ďalšiu knihu.

Hovorí:

10 rokov dostávam od rôznych ľudí rovnakú otázku. Čo teda mám jesť? Mnohým nie je jasné, ako zostaviť jedlá tak, aby sedeli živiny. Navyše ono to nie je ani pohodlné. Nikomu sa nechce rátať to z energetických tabuliek. A tak cesta menšieho odporu nakoniec človeka zvedie siahnuť po ďalšej nezmyselnej diéte.

Odborníci spravidla žiadne jedálničky nepublikujú. Každý človek má totiž iné potreby. Aj ja som sa dlho vyhýbal uverejniť nejaký návod, čo by čitatelia mali jesť. Nakoniec som si ale povedal, že to spravím. Sám sa už dávno stravujem trocha inak, než pred schudnutím. Má to výsledky.

V tejto knihe teda nájdete jedlá, ktoré sú vypočítané tak, aby väčšina ľudí pomaly chudla. Útla, či staršia žena si môže málinko ubrať, silný a výkonný muž si trocha pridá. Dôležité je, že v jedálničku sa snažím ukázať vám, ako kombinujem ingrediencie. Už od 22. dňa vás v knihe začnem lákať k tomu, aby ste si sami vybrali, na čo máte chuť. Tým sa za mesiac môžete reálne naučiť o svojich jedlách uvažovať. Už 31. deň si teda budete môcť sami navrhnúť tak, aby vám chutilo a zároveň aby to bolo vhodné a dokonca aj zdravé.

Život s nadváhou je doslova ťažký. Človek nevládze. Potí sa. Priam cíti tie pohľady ostatných. Aj pár schodov a zadýcha sa. Objavujú sa zdravotné komplikácie. Byť tučným je proste nepohodlné.


Užitočné tipy - ako schudnúť


- Prestaňte chudnúť.

- Odstráňte príčinu priberania.

- Jedzte 5× denne, každé 3 hodiny.

- Pite pohár vody každú hodinu.

- Cvičte 3× do týždňa.

- Učte sa o výžive, cvičení a chudnutí.

Splnením týchto podmienok sa postupne začnete posúvať smerom ku lepšej hmotnosti. Princípy chudnutia, ktoré v tejto nahrávke nájdete, vychádzajú z odporúčaní lekárskej literatúry a sú preverené osobnou skúsenosťou.

Často je najväčšou prekážkou v chudnutí len neznalosť. Človek nevie, kde začať. Prečítať si 10 hrubých kníh? To trvá dlho. Vy to môžete spraviť rýchlejšie. Len si to predstavte. Sedíte v aute a využívate čas počúvaním prednášky. Alebo si v posilňovni cez slúchadlá opakujete motivačné informácie.

V tejto nahrávke je koncentrát znalostí o chudnutí. Za hodinu a štvrť sa dozviete to podstatné, čo sa Miro Veselý učil niekoľko rokov. Získate prehľad. O tom, ako môžete aj vy začať. Čo máte spraviť. Čomu sa vyhnúť. Stručne. Jasne. Pravdivo


Pár slov o autorovi Miro Veselý


Miro Veselý je slovenský autor motivačnej literatúry. Zaoberá sa témami úspechu či už po finančnej alebo zdravotnej stránke. Svoje osobné skúsenosti podáva čitateľom knižne, ale aj na svojej internetovej stránke. Pravidelne prispieva článkami na témy ohľadom zdravia, vitality, chudnutia, úspechu v živote, ale aj rôzne užitočné rady pre tých, ktorých zaujíma podnikanie a práca na internete.

Jeho myšlienky sú plné dobrých a užitočných rád pre každého.

Od roku 1997 sa venuje internetu, internetovému marketingu, predaju cez internet. Na tému internetu vyšla aj jeho najnovšia kniha Miro Veselý - V bubline internetu (2019), ktorá je dostupná na autorovej stránke.

Na prelome tisícročí písal web digi-foto.sk s tipmi ako fotografovať.


Ďalšie knihy od autora Miro Veselý


Väčšina kníh od autora Miro Veselý je dostupná aj zadarmo na jeho stránkach, ale pre tých, ktorí máte radšej klasickú verziu knihy, máme pre vás k dispozícii tieto tituly od autora:

Miro Veselý - Ako dosiahnuť úspech

Miro Veselý - Ako som schudol 35 kíl

Miro Veselý - Rýchlokurz chudnutia

Miro Veselý - Jedálniček na chudnutie

Miro Veselý - Ako schudnúť rýchlo

Miro Veselý - V bubline internetu

Detaily o knihe:

Počet strán: 208
Väzba: brožovaná
Rozmer: 160 x 230 mm
Hmotnosť: 350 g
Jazyk: slovenský
EAN: 9788097163310
Vydavateľstvo: Miro Veselý - MIREX

Recenzie

Zatiaľ tu nie je žiadna recenzia pre tento tovar.